Wyszukiwałeś:

C4 X

Picasso X

. Znaleziono 97 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C4 Picasso

Spróbuj też wyszukać: c4 picasso grand c4 picasso dane techniczne c4 picaso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 97 wszystkich):

Nowy wymiar Citroena C4

Podczas nadchodzącego Salonu Samochodowego w Paryżu, Citroen zaprezentuje poraz pierwszy model C4 Picasso. Będzie to innowacyjny minivan zdolny pomieścićsiedmioro pasażerów. Spośród całej gamy modeli wyróżni się onniepowtarzalnym stylem.

 

Znane ceny Citroena C4 Picasso

Wprawdzie Citroen C4 Picasso na naszym rynku zadebiutuje dopiero pod koniecroku, to jednak już znane są ceny, jakie trzeba będzie zapłacić za tegosiedmiomiejscowego minivana.

 

Kolejna czwórka rozbita

EuroNCAP opublikowała wyniki testów zderzeniowych kolejnych czterech modeli.Tym razem surowym kryteriom oceny zostały poddane Mazda 3, Audi Q7, Citroen C4Picasso oraz Mercedes klasa B.

 

Citroen C4 Picasso: Van z wizją

Gama 'artystycznych' Citroenów sygnowanych pseudonimem znanego malarzaposzerzyła się o kolejny model. Na polskim rynku zadebiutował właśnie nowysamochód określany przez swoich twórców jako 'Visiovan'. Citroen C4 Picassowprowadzić ma całkowicie nowy kanon standardów w segmencie samochodówrodzinnych, zarówno pod względem komfortu jak i funkcjonalności.

 

Małe C4 Picasso

Nie minął jeszcze rok od wprowadzenia na rynek Citroena Grand C4 Picasso wwersji siedmioosobowej, a w przeciągu kilku miesięcy pojawi się kolejnawersja tego modelu. Pięciomiejscowy visiovan będzie wyróżniać się bardzociekawą i dynamiczną stylistyką.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Francuski "siedmiopak"

Nie trzeba być wybitnym znawcą motoryzacji żeby zauważyć, że producencisamochodów znad Sekwany coraz częściej skłaniają się w kierunkuprojektowania aut przeznaczonych dla rodziny. W zeszłym roku do zestawieniamarki Citroen dołączył kolejny nabytek - Grand C4 Picasso, któryfunkcjonuje również pod nazwą "Visiovan".

 

Drugi Visiovan, pierwsze wrażenia

Kiedy pół roku temu debiutował siedmiomiejscowy Citroen C4 Picasso, mało ktospodziewał się, że kilka miesięcy później pojawi się jego pomniejszonawersja, a on sam otrzyma na rzecz młodszego przydomek Grand. Mniejszy,pięcioosobowy Visiovan zadebiutował właśnie na naszym rynku i na wstępiejego cena będzie aż o 8 tyś. zł niższa!

 

Citroen C4 Picasso: Mniejszy visiovan

Citroen, jak niewiele firm motoryzacyjnych, potrafi świetnie połączyć waloryfunkcjonalne z estetycznymi. Przed paroma miesiącami mieliśmy okazjęprzekonać się o tym na przykładzie modelu Grand C4 Picasso. Teraz wpadł namw ręce mniejszy z minivanów, bez przydomka Grand. Czy równieżpotwierdzi się ta teza?

 

C4 - komfortowy van

C4 Picasso to samochód z wizją. Dosłownie. Nawet dodatkowe miano jakimokreślili go francuscy projektanci – Visiovan mówi, że małoktóre auto może równać się z Citroenem pod kątem widoczności.

 

Kolejne dwie "ciężarówki" Citroena

Citroen chyba najszybciej i najobszerniej zareagował na zmiany w polskimprawodawstwie związane z możliwością odliczania podatku VAT od aut osobowychz homologacją ciężarową. Gama aut z kratką powiększyła się o dwa kolejnemodele - C4 Picasso i Nemo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C4 Picasso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017