Wyszukiwałeś:

C4

. Znaleziono 244 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C4

Spróbuj też wyszukać: citroen c4 c4 picasso c4 grand picasso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 244 wszystkich):

Citroen C4: Mieszanka wybuchowa

Prosimy o zachowanie spokoju. Powyższy tytuł nie ma nic wspólnego zweryfikowaniem wiedzy chemicznej. Jest natomiast ściśle związany z nowymproduktem Citroena, modelem C4 Coupe, który - jak się okazało w naszychtestach - potrafi nieco namieszać we wzorach auta kompaktowego.

 

Nowy wymiar Citroena C4

Podczas nadchodzącego Salonu Samochodowego w Paryżu, Citroen zaprezentuje poraz pierwszy model C4 Picasso. Będzie to innowacyjny minivan zdolny pomieścićsiedmioro pasażerów. Spośród całej gamy modeli wyróżni się onniepowtarzalnym stylem.

 

Citroen C4: Francuska (r)ewolucja

Citroen C4, następca wysłużonej już nieco Xsary, na rynku obecny jest jużprawie dwa lata. Po teście trzydrzwiowej wersji, teraz przyszedł czas na niecomniej awangardową pięciodrzwiową wersję C4.

 

Citroen C4 Picasso: Van z wizją

Gama 'artystycznych' Citroenów sygnowanych pseudonimem znanego malarzaposzerzyła się o kolejny model. Na polskim rynku zadebiutował właśnie nowysamochód określany przez swoich twórców jako 'Visiovan'. Citroen C4 Picassowprowadzić ma całkowicie nowy kanon standardów w segmencie samochodówrodzinnych, zarówno pod względem komfortu jak i funkcjonalności.

 

C2 i C4 "by LOEB"

W ofercie francuskiej marki znalazły się dwa modele Citroen C2 oraz C4 wspecjalnej serii "by LOEB". Utrzymane w sportowym stylu wersje, ze specjalnymwyposażeniem, mają stanowić także uhonorowanie trzykrotnego rajdowegomistrza świata.

 

Małe C4 Picasso

Nie minął jeszcze rok od wprowadzenia na rynek Citroena Grand C4 Picasso wwersji siedmioosobowej, a w przeciągu kilku miesięcy pojawi się kolejnawersja tego modelu. Pięciomiejscowy visiovan będzie wyróżniać się bardzociekawą i dynamiczną stylistyką.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Francuski "siedmiopak"

Nie trzeba być wybitnym znawcą motoryzacji żeby zauważyć, że producencisamochodów znad Sekwany coraz częściej skłaniają się w kierunkuprojektowania aut przeznaczonych dla rodziny. W zeszłym roku do zestawieniamarki Citroen dołączył kolejny nabytek - Grand C4 Picasso, któryfunkcjonuje również pod nazwą "Visiovan".

 

Trójbryłowy Citroen C4

Po sukcesie modelu C4, który osiągnął sprzedaż w skali światowej rzędu530 tysięcy egzemplarzy, przyszedł czas na kontynuację rozwoju. Tym razemfrancuska marka zamierza postawić na kraje Ameryki Łacińskiej, gdzie pojawisię Citroen C4 w wersji sedan.

 

Citroen C4 Picasso: Mniejszy visiovan

Citroen, jak niewiele firm motoryzacyjnych, potrafi świetnie połączyć waloryfunkcjonalne z estetycznymi. Przed paroma miesiącami mieliśmy okazjęprzekonać się o tym na przykładzie modelu Grand C4 Picasso. Teraz wpadł namw ręce mniejszy z minivanów, bez przydomka Grand. Czy równieżpotwierdzi się ta teza?

 

C4 - komfortowy van

C4 Picasso to samochód z wizją. Dosłownie. Nawet dodatkowe miano jakimokreślili go francuscy projektanci – Visiovan mówi, że małoktóre auto może równać się z Citroenem pod kątem widoczności.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017