Wyszukiwałeś:

C63 X

AMG X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C63 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Klasa C przyłapana

W zeszłym tygodniu reporterom magazynu Autocar udało się przyłapaćtestowanego na niemieckich drogach Mercedesa Klasy C w wersji kombi.Samochód ten pojawi się w sprzedaży już najprawdopodobniej napoczątku 2008 roku.

 

C-klasa kombi z powerem

Dzień po opublikowaniu przez Audi zdjęć i pierwszych faktów o modelu RS 6Avant, Mercedes ujawnił nieco szczegółów o C63 AMG kombi. Premiera odbędziesię już w przyszłym tygodniu na salonie samochodowym we Frankfurcie.

 

GLK: Najmniejsza terenówka Mercedesa

Już za kilka dni, na targach motoryzacyjnych w Detroit, zaprezentowany zostanieprototypowy jeszcze Vision GLK Freeside. Na wersję produkcyjną, którajednak wiele różnić już się nie będzie, przyjdzie nam poczekać dojesieni tego roku.

 

Mocniejszy od AMG

Jeżeli znajdzie się ktoś, dla kogo moc nowego Mercedesa C63 AMG jestniewystarczająca, to  niemiecka firma Vath znalazła na to sposób.Dzięki kolejnym przeróbkom silnika oraz wizualnym dodatkom powstałoprawdziwe, czarne monstrum.

 

C63 od Brabusa

Inżynierowie firmy Brabus opracowali nowy "zestaw" podnoszący mocMercedesa C63 AMG. Brabus B63 S Performance Kit pozwoli wydobyć z 6,2 litrowejjednostki 530 koni mechanicznych oraz moment obrotowy rzędu 650Nm.

 

Chromowany Mercedes C63 AMG

W Dubaju, jak to zwykle bywa, jeżdżą bardzo drogie, rzadko spotykane inietypowe samochody. Tym razem w obiektyw fotoreportera wpadł Mercedes C63 AMGw niespotykanym kolorze. Otóż samochód był cały w chromie.

 

Światowy Samochód Roku 2009 - zostało jedenastu

Poznaliśmy właśnie finałową jedenastkę modeli, spośródktórych wyłoniony zostanie Światowy Samochód Roku 2009.Zwycięzcę poznamy 9 kwietnia br. przy okazji targów motoryzacyjnych wNowym Jorku.

 

Rekordowy rok AMG

Pomimo tego, że nad przemysłem motoryzacyjnym wiszą ostatnimi czasy sameczarne chmury, to jednak sportowa dywizja marki Mercedes Benz zanotowałarekordową sprzedaż jeśli chodzi o zeszły rok.

 

Szczypta SLS w C63 AMG

Firma AMG opublikowała pierwsze szczegóły na temat nowych ulepszeń dlamodelu C63. Samochód będzie można wyposażyć w pakiet PerformancePackage Plus, zarówno w wersji sedan jak i kombi.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C63 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017