Wyszukiwałeś:

C8

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C8

Spróbuj też wyszukać: instrukcja obsługi demontrz licznikow citroen c8 5008

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Tenneco dostawcą Toyoty

Tenneco będzie wyłącznym dostawcą oryginalnych części serwisowych (OES)dla całej gamy samochodów marki Toyota z silnikiem wysokoprężnym,sprzedawanych na rynku europejskim. Tenneco z Rybnika zajmie się kontrolądostaw i produkcji dla Toyoty Motor Europe jeszcze w tym miesącu.

 

Nowy wymiar Citroena C4

Podczas nadchodzącego Salonu Samochodowego w Paryżu, Citroen zaprezentuje poraz pierwszy model C4 Picasso. Będzie to innowacyjny minivan zdolny pomieścićsiedmioro pasażerów. Spośród całej gamy modeli wyróżni się onniepowtarzalnym stylem.

 

Citroen C4 Picasso: Van z wizją

Gama 'artystycznych' Citroenów sygnowanych pseudonimem znanego malarzaposzerzyła się o kolejny model. Na polskim rynku zadebiutował właśnie nowysamochód określany przez swoich twórców jako 'Visiovan'. Citroen C4 Picassowprowadzić ma całkowicie nowy kanon standardów w segmencie samochodówrodzinnych, zarówno pod względem komfortu jak i funkcjonalności.

 

Małe C4 Picasso

Nie minął jeszcze rok od wprowadzenia na rynek Citroena Grand C4 Picasso wwersji siedmioosobowej, a w przeciągu kilku miesięcy pojawi się kolejnawersja tego modelu. Pięciomiejscowy visiovan będzie wyróżniać się bardzociekawą i dynamiczną stylistyką.

 

C8 też z homologacją ciężarową

Wczoraj informowaliśmy o uzyskaniu homologacji ciężarowej na dwa minivanyCitroena - Grand C4 Picasso oraz Xsara Picasso. Dziś francuski koncern podałdo publicznej wiadomości, iż kolejny rodzinny van uzyskał taką homologację.

 

Citroen idzie swoją drogą

Citroën wprowadza do sprzedaży samochody seryjnie wyposażone w systemnawigacyjno-telematyczny My Way. System ten jest owocem pracy Harmann Beckeropartym na mapach firmy Navteq.

 

Wybawiciel Saaba

Szwedzka marka Saab, duma Skandynawów została uratowana przed kasacją.Jej nowym właścicielem nie jest ani gigantyczny koncern, ani bogaty funduszinwestycyjny a niewielka manufaktura, która rocznie sprzedaje zaledwiekilkadziesiąt samochodów.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017