Wyszukiwałeś:

CB X

Radio X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CB Radio

Spróbuj też wyszukać: cb radio montaż "cb radio" cb radio 407

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Drogi zaufania = mniej zabitych

"Statystyka wypadków wyraźnie pokazuje, że w tym roku możezginąć więcej ludzi niż w poprzednim, mimo tak wielu działań, którepodejmuje wiele organizacji rządowych i pozarządowych. Mając to na względzieGDDKiA postanowiła całkowicie zmienić swoje podejście do bezpieczeństwaruchu drogowego, bo zamiast spadać – liczba zabitych rośnie"– Zbigniew Kotlarek Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Radary kontra bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na drogach to bardzo istotny temat, szczególnie biorącpod uwagę falę groźnych wypadów do jakich dochodzi ostatnio w Polsce.Wszyscy wiedzą, że trzeba coś zmienić, aby było bezpieczniej. Dlaczegojednak prowadzone są tylko działania takie jak montaż nowych radarów?Czy one mogą coś zmienić?

 

Wakacyjne ostatki

Serial pod tytułem Wakacje 2008 powoli chyli się ku końcowi. Sierpniowydługi weekend, który właśnie jest przed nami to jeszcze ostatniamożliwość na krótkie delektowanie się promieniami słońca inaładowanie własnych akumulatorów wakacyjną aurą. Jednak z uwagi nafakt, że długie weekendy na polskich drogach należą do najbardziejniebezpiecznych okresów w roku, warto po pierwsze ponownie poddać siękrótkiej refleksji czym może skończyć się brawurowa jazda, a podrugie właściwie zaplanować swój wyjazd.

 

Drogowcy gotowi na zimę

Drogi krajowe są gotowe na zimę, a kierowcy będą otrzymywać informacje osytuacji także przez CB Radio – informuje Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad. Utrzymanie przejezdności dróg krajowych w sezoniezimowym 2009/2010 może kosztować około 265 mln zł. To o 60 mln zł więcejniż wydano rok wcześniej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CB Radio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017