Wyszukiwałeś:

CC

. Znaleziono 111 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CC

Spróbuj też wyszukać: volkswagen cc vw cc c4 picasso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 111 wszystkich):

307 CC

Nowy, koncepcyjny Peugeot zaprezentuje się w Paryżu

 

Peugeot 307 CC Hybrid

Na bazie modelu Peugeot 307 CC francuski koncern zaprezentuje w Genewieprototypową wersję hybrydową tego auta. Będzie to już kolejna hybryda,która obok silnika elektrycznego posiadać będzie równieżjednostkę wysokoprężną.

 

Kolejne CC Peugeota

Kolejna propozycja francuskiego producenta samochodów na wakacje to modelPeugeot 207 CC. Niestety potencjalni zainteresowani będą musieli jeszczepoczekać na jego premierę, gdyż nie potwierdzono informacji dotyczącychdebiutu na tegorocznych targach w Paryżu.

 

Defekt w Renault Megane CC

Francuskie Renault jest zmuszone wezwać do serwisów na całym świecieblisko 80 tys. egzemplarzy modelu Megane CC. Ma to związek z defektem listwyochronnej przedniej szyby, który może wystąpić w autachwyprodukowanych w okresie październik 2003 - lipiec 2005.

 

Pół miliona Peugeotów CC

Ponad 500 tysięcy sprzedanych łącznie egzemplarzy modeli Peugeot 206 CC oraz307 CC miało niebagatelny wpływ na wzrost i rozwój segmentu aut o nadwoziutypu coupe-cabriolet.

 

207 CC już w Genewie

Peugeot 207 Coupe Cabriolet będzie kolejnym modelem francuskiej marki zesztywnym rozkładanym dachem. Jego premiera odbędzie się w przyszłym roku wGenewie, a w sprzedaży pojawi się chwilę potem.

 

207 CC na wiosnę

Na przełomie marca i kwietnia Peugeot szykuje kolejną nowość z segmentucoupe-cabrio. Będzie to model 207 wyposażony w twardy dach składający się w25 sekund.

 

Maluchy na piątkę

Mini Cooper oraz Peugeot 207 CC - to najnowsze modele poddane testomzderzeniowym EuroNCAP. Mimo niewielkich rozmiarów oba auta zapewniajądobrą ochronę pasażerom, zdobywając w tej kategorii testu maksymalnąliczbę pięciu gwiazdek.

 

Bezpieczny Peugeot 207 CC

W przeprowadzonym niedawno teście bezpieczeństwa małych kabrioletówsegmentu B Peugeot 207 CC okazał się być najbezpieczniejszym modelemuzyskując wynik pięciogwiazdkowy.

 

Ford Focus CC: VIDEO-TEST

Co może wyjść z połączenia niemieckiej staranności i włoskiej finezji? Naprzykład Bratwurst w sosie bolońskim. Przenosząc to na język motoryzacyjnymówimy o aucie, które latem może być kabrioletem, a zimąkomfortowym, dwudrzwiowym coupe. Z kolei przez cały rok będzie Fordem FocusemCC.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017