Wyszukiwałeś:

CEO

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CEO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Smart za oceanem

Koncern DaimlerChrysler może posłużyć się firmą trzecią do współpracy wdystrybucji Smarta w Stanach Zjednoczonych. Informację tą podał kilka dnitemu przedstawiciel prasowy.

 

Fiat odkupuje Ferrari

Włoski koncern Fiat zamierza odkupić pozostałe 11,7 procent akcji producentaluksusowych samochodów Ferrari, które są w posiadaniu Mediobanca.Akcje te zostały sprzedane w 2002 roku, aby pokryć długi będącego wkryzysie Fiata.

 

Chińsko-niemiecki spór o plagiaty na IAA

Nadal nierozstrzygnięta pozostaje sprawa chińskich firm, którymeuropejscy producenci samochodów zarzucają plagiat modeli. Podczas 62.salonu samochodowego IAA we Frankfurcie azjatycka marka Shuanghuan mimowcześniejszych deklaracji o wycofaniu z prezentacji budzącego kontrowersjeSUV-a o nazwie CEO, ostatecznie zdecydowała się przedstawić go oficjalnie wNiemczech. Czy chińscy producenci otwarcie rzucają więc rękawicę napojedynek europejskim konkurentom?

 

Nowi z Chin

Chińscy producenci samochodów coraz odważniej wkraczają na StaryKontynent. Szczególnie upodobali sobie rynek niemiecki, gdzie jakdonoszą tamtejsze media w przyszłym roku dojdzie do debiutu trzech nowychmodeli prosto z Państwa Środka.

 

Chińska, wysokoprężna... hybryda

Jesienią 2008 roku na europejskim rynku ma pojawić się kolejny z chińskichSUV-ów. Nie byle jaki, bo wyposażony w napęd hybrydowywspółpracujący z silnikiem wysokoprężnym.

 

Duże plany Geely

Tegoroczne targi motoryzacyjne w Chinach będą ważnym wydarzeniem dla jednegoz tamtejszych producentów. Chodzi o markę Geely, która na StarymKontynencie nie jest jeszcze znana, ale niebawem może narobić dużoszumu.  

 

Jest wyrok w sprawie chińskich plagiatów

Są pierwsze decyzje sądowe w sprawie chińskich aut, które kilkueuropejskich producentów okrzyknęło mianem plagiatów. Czy tokoniec bezkarnego kopiowania przez Azjatów samochodów konkurencji?

 

Nowy prezes Volvo

Z dniem 1 października br. Stephen Odell obejmie funkcję prezesa i dyrektorageneralnego Volvo Car Corporation. Zastąpi on na stanowisku CEO dotychczasowegoprezesa Volvo Cars - Fredrika Arpa.

 

Jest zgoda na alians Chryslera i Fiata

Po odwołaniach przeciwników tej transakcji jest w końcu ostatecznazgoda Sądu Najwyższego USA na sprzedaż akcji amerykańskiego koncernuFiatowi. Nowa spółka o nazwie Chrysler Group LCC może rozpocząćnatychmiast działania operacyjne.

 

Mitsubishi L200 nagrodzone

Pickup Mitsubishi L200 (sprzedawany w Australii pod nazwą Triton) otrzymał odmagazynu "4x4 Australia" tytuł Najlepszego Samochodu Użytkowego 2009roku (2009 Ute of the Year).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017