Wyszukiwałeś:

CFM

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CFM

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Auto Kredyt 2006

19 grudnia 2006 r. w Warszawie w Hotelu Holiday Inn odbyła się druga edycjaseminarium Auto Kredyt, poświęcona problematyce finansowania środkówtransportu dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

 

Słowacki Express

Największa wypożyczalnia samochodów w Europie Środkowo-Wschodniej– firma Express oficjalnie zainaugurowała działalność na Słowacji.Pierwszy z planowanych słowackich oddziałów ma siedzibę wBratysławie.

 

Zmiany we władzach PZWLP

6 marca 2008 r. w Warszawie podczas walnego zebrania członkówprzeprowadzono wybory nowych władz Polskiego Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów. Na stanowisko prezesa wybrano Leszka Pomorskiego, wiceprezesaING Car Lease Polska Sp. z o.o.

 

Zmiany w polskim leasingu

Podczas ubiegłotygodniowego Walnego Zgromadzenia Związku PrzedsiębiorstwLeasingowych doszło do dwóch ważnych zmian. W szeregi ZPL przystąpiłZwiązek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, a w związku z tym zmienionazostała nazwa organizacji na Związek Polskiego Leasingu.

 

Leasing a wartość rezydualna

Dla każdego, kto planuje leasing floty, bardzo ważna jest końcowa wartośćodsprzedaży auta. Można bowiem monitorować wartość rezydualną i wpływaćna jej wysokość, a nawet prognozować wartość floty po upływie okresuleasingu.

 

Branża leasingowa zagrożona

Utrzymujący się wciąż wzrost importu samochodów używanych orazspadek cen nowych aut na rynku polskim stają się coraz bardziej odczuwalne dlarozwoju usług leasingowych.

 

Sposób na obniżkę kosztów

Polscy przedsiębiorcy korzystający w swojej działalności z większej liczbypojazdów coraz częściej i bardziej świadomie korzystają z usług CFM.Analiza wyników badań z lat 2007-2009 wskazuje, że doceniają oniwygodę, kompleksowość i skuteczność outsourcingu floty, jako narzędziaoptymalizacji kosztów.

 

Najlepsze firmy leasingowe

Według stanu na 30 września 2009 r., firmy członkowskie Polskiego ZwiązkuWynajmu i Leasingu Pojazdów utrzymały wielkość swoich flot. Związekrozpoczął również prace nad ujednoliceniem zasad raportowaniawyników przez wszystkie podmioty na polskim rynku Car Fleet Management.

 

Branża CFM będzie się umacniać

Kiedy w minionym roku kurczył się rynek leasingu, liczba pojazdówwynajmowanych długoterminowo wzrosła o ok. 6-8 proc. Dynamika rozwoju rynkuCFM w drugiej połowie 2010 r. powinna wynieść już 10-15 proc.

 

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017