Wyszukiwałeś:

CL X

amg X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CL amg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Mercedes CL w stylu AMG

Szerokie opony, muskularna sylwetka i moc V12-tki. To charakterystyczne cechynowego modelu Mercedesa CL. Oczywiście po wzbogaceniu go przez pakiet sportowyniemieckiej AMG.

 

CLK rośnie w siłę

Niemiecki producent samochodów, Mercedes zadecydował, że model CLK otrzymanowy silnik o pojemności 5,5 litra, a także nowe elementy wchodzące w składsportowego wyposażenia AMG.

 

Ciemna strona SLK55

Producent piekielnie szybkich, profesjonalnie tuningowanych modeli seryjnychMercedesa, firma AMG wprowadza właśnie na rynek model, który swoje sportowezapędy doskonale przenosi na drogi publiczne.

 

Asystent parkowania

Jesienią tego roku wraz z debiutem Mercedesa Klasy CL zaprezentowany zostanie wakcji nowoczesny system wspomagający parkowanie, wyprodukowany przezniemieckiego producenta samochodów. Za pomocą specjalnych radarówbędzie on pomagał kierowcy znaleźć miejsce na parkingu.

 

Mocne uderzenie Mercedesa

Nadchodzące coraz większymi krokami targi motoryzacyjne w Paryżu będąokazją dla Mercedesa, aby zaprezentować swój nowy model. Nowa Klasa CLzadebiutuje pod hasłem luksusowego coupe pełnego wirtuozerii. Wraz z nimukaże się topowa wersja AMG z ośmiocylindrowym silnikiem o pojemności 6,3litra.

 

CL 65 AMG w detalach

Rok 2007 jest dla AMG bardzo szczególny. Po pierwsze sportowy wydziałMercedesa odpowiedzialny za tworzenie ultra-wydajnych samochodów obchodzi swoje40-ste urodziny. Natomiast drugim wydarzeniem jest wprowadzenie do gamy modelikolejnego, topowego modelu o nazwie CL 65.

 

Mercedes CL z napędem 4x4

Mercedes wprowadza do luksusowej serii CL napęd na obie osie. Premiera nowegomodelu CL 500 4-Matic nastąpi już na początku marca podczas salonusamochodowego w Genewie.

 

Moc absolutna

Firma Kicherer może nie jest znana na polskim rynku ze swojej działalności,ale potrafi wiele. Stuningowanie fabrycznie wyśrubowanego Mercedesa CL zestajni AMG jest bowiem nie lada wyzwaniem.

 

Szczypta SLS w C63 AMG

Firma AMG opublikowała pierwsze szczegóły na temat nowych ulepszeń dlamodelu C63. Samochód będzie można wyposażyć w pakiet PerformancePackage Plus, zarówno w wersji sedan jak i kombi.

 

Klasa S Coupe i AMG

Mercedes wdraża po kolei swój plan zmiany nazw modeli. ZniknąłMercedes CLK i pojawiła się Klasa E Coupe. Teraz przyszedł czas na potężnecoupe CL. Od tego roku będzie on sprzedawany pod nazwą Klasa S Coupe.Właśnie są przeprowadzane testy wydania ekstremalnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CL amg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017