Wyszukiwałeś:

CLA X

45 X

AMG X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CLA 45 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Mercedes CLA 45 AMG oficjalnie

Producent aut ze Stuttgartu dodaje kolejny element na półkę z podpisemAufrecht Melcher Großaspach (AMG). Model CLA 45 AMG to sensowniejszawersja kompaktowej bestii stworzonej na bazie A Klasy.

 

Nowy silnik i nie tylko w gamie Mercedesa

Mercedes nad Wisłą wprowadza nową wersje silnikową Klasy A, B i CLA.Oprócz kolejnego wariantu BlueEFFICIENCY w Polsce debiutują modele4Matic oraz CLA 45 AMG. Pierwsze samochody u dilerów pojawią się wewrześniu.

 

Wyścigowa wersja CLA 45 AMG na IAA

Mercedes pokazał specjalną wersję modelu CLA 45 AMG. Racing Seriesprzygotowane zostało do startów w międzynarodowych seriachwyścigowych.

 

Mercedes A250 Sport: Czy naprawdę potrzebujesz AMG?

Affalterbach. Miejscowość,  w której rodzą się wyjątkowe modeleMercedesa, te wyposażone w duszę AMG. Magia tych aut uderza w każdego.Problem jednak w tym, że A250 Sport podważa sens istnienia topowej wersjistworzonej przez inżynierów z regionu Badenii-Wirtembergii.

 

Mercedes CLA Shooting Brake doprawiony przez AMG

Wraz z debiutem standardowej wersji Mercedesa CLA Shooting Brake, AMG wystawiado boju własną interpretację kompaktowego kombi. Z osiągami rakiety iodważniejszym wyglądem.

 
 

Mercedes-AMG GT S: Chirurgiczne cięcie

Na ten dzień czekałem z niecierpliwością, jak Mike Tyson na kolejnąrandkę. Wyprawa na tor w Poznaniu i kilka godzin z samochodami AMG,wśród których najważniejszą gwiazdą był AMG GT S. Popierwszym kontakcie z tym autem w Kielcach czułem niedosyt, ale dziś najemsię do syta. Nic mnie nie powstrzyma!

 

Cadillac myśli nad konkurentem dla CLA 45 AMG

Cadillac planuje rozszerzyć gamę modelów sportowych, tych z oznaczeniem V. Dzięki temu na rynku pojawi się auto, które zaatakuje takie modele jak Audi S3 czy Mercedesa CLA 45 AMG.

 

Mercedes-AMG wzmacnia modele CLA i GLA

Do grona najmocniejszych kompaktów świata dołączają Mercedesy CLA, CLA Shooting Brake oraz mały crossover GLA. Wszystkie tradycyjnie bazują nahatchbacku Klasy A, który niedawno wprowadził do oferty wzmocniony silnik 2,0 turbo.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CLA 45 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017