Wyszukiwałeś:

CLA

. Znaleziono 107 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CLA

Spróbuj też wyszukać: mercedes cla glc cl

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 107 wszystkich):

Samochód zabytkowy

Czy kilkudziesięcioletni samochód jest pojazdem zabytkowym? Czyposiadając wiekowe auto opłaca się rejestrować je jako zabytkowe? Jakuzyskać rejestrację pojazdu zabytkowego?

 

Ukraińsko - chińskie auta z Polski

Umowa z nowym inwestorem w FSO ma być podpisana w ciągu miesiąca. Niewiadomo, ile modeli będzie tam produkowanych. Za rok warszawska fabryka możezacząć produkować dwa modele aut: chevroleta oraz chery - małe auta z Chin.

 

Świetlana przyszłość polskiej motoryzacji

Warszawska FSO, gliwicki Opel i Fiat w Tychach - w przyszłym roku wprowadząnowe modele, które trafią do salonów w całej Europie. Według szacunków"Rz" w 2008 r. w Polsce może powstać nawet milion aut.

 

FSO kontra Komisja Europejska

FSO myśli, czy nie zaskarżyć decyzji KE, która pozwala firmie naskorzystanie z pomocy publicznej w zamian za ograniczenie produkcji do 150 tys.aut rocznie. Ograniczenie to jest nie w smak koncernowi GM, którego spółka GMDAT zamierza na Żeraniu produkować chevrolety aveo.

 

Z Ameryki do Polski przez Niemcy

Ministerstwo Infrastruktury pracuje nad projektem ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu, w którym znajdą się przepisy wprowadzającesięgające nawet 5 tys. euro opłaty za homologację samochodówsprowadzanych np. z USA i z innych krajów spoza UE.

 

MAN wzmacnia się na rynku indyjskim

MAN Nutzfahrzeuge AG zwiększyła swoje udziały w indyjskiej spółcejoint venture MAN Force Trucks Private Limited z 30 do 50 procent.

 

FSO – montaż stanął, ruszy demontaż

FSO Żerań rozpocznie wkrótce demontaż samochodów Kia Cee'd,produkowanych w słowackiej Żylinie - pisze "The Wall Street JournalPolska". Rozkręcone auta będą następnie trafiać na Ukrainę.

 

Volkswagen Up! za 900 Euro!

Właśnie tyle będzie kosztować produkcja jednego z najmniejszychsamochodów Volkswagena w historii. Niemiecki koncern zamierza zarobić nakażdym egzemplarzu przynajmniej dziesięciokrotnie, gdyż zapowiadana cenawyniesie 9 tysięcy euro.

 

Kryzys, ale co dalej?

Dziś branża motoryzacyjna przeżywa kryzys. Kryzys, który objawia sięnadmiarem – mamy za dużo samochodów ciężarowych stojących naparkingach, za dużo długów, kosztów, podatków dopłacenia i za dużo kierowców, których chcąc nie chcąc trzebazwalniać. Brakuje tylko pieniędzy.

 

Renault i Kolumbia

W 1969 roku przedstawiciele państwowego wówczas koncernu RegieNationales Renault oraz rządu Kolumbii podpisali umowę o licencyjnym montażusamochodów, dając tym samym początek działalności firmie SOFASA.Zakłady Renault w Kolumbii obchodzą w tym roku 40. rocznicę powstania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017