Wyszukiwałeś:

CLC

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CLC

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Mercedes CLC - małe coupe

Mercedes zaprezentował kolejną swoją nowość w ostatnim czasie. Tym razemprzyszła kolej na następcę C-klasy Sportcoupe, która od teraz będziesię nazywać CLC i będzie całkowicie odrębnym modelem w gamie niemieckiejmarki.

 

Mercedes CL z napędem 4x4

Mercedes wprowadza do luksusowej serii CL napęd na obie osie. Premiera nowegomodelu CL 500 4-Matic nastąpi już na początku marca podczas salonusamochodowego w Genewie.

 

Pudło Octavii

Do Fabii na pozycji lidera rankingu Top Ten mojeauto.pl można się już byłoprzyzwyczaić, teraz do grona modeli na medalowej pozycji dołączył drugiprzedstawiciel rodem z Mlada Boleslav. Skoda Octavia, poza Fabią, w marcumusiała uznać wyższość jeszcze tylko Forda Focusa.

 

Porsche chce hatchbacka!

Porsche coraz bardziej zacieśnia współpracę z Volkswagenem. Dowodemjest choćby wspólny projekt Cayenne/Touareg ale też nowy pomysłPorsche na stworzenie auta o nadwoziu typu hatchback.

 

W Audi TT wyprzedzisz szybciej niż w Ferrari!

Moc maksymalna to oczywisty współczynnik samochodu. Szybszy jest ten,która ma więcej koni mechanicznych. Jednak w codziennej jeździe odsprintu od zera do setki ważniejsza wydaje się elastyczność i siła ciągu wkażdym przedziale obrotów. O to wygrani i przegrani w rozpędzaniu sięod 80 do 120 km/h.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017