Wyszukiwałeś:

COTY

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: COTY

Spróbuj też wyszukać: car of the year

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Utytułowany Swift

Nowy Suzuki Swift został Samochodem Roku 2006 w Japonii, tytuł ten przyznanyzostał przez dziennikarzy motoryzacyjnych i analityków rynku ( AutomotiveResearchers & Journalists Conference of Japan - RJC COTY). Podobny wynikosiągnął także w Islandii.

 

Kolejne sukcesy Santa Fe

Od momentu pojawienia się na rynku wiosną tego roku, Hyundai Santa Fe cojakiś czas odnosi zwycięstwa w rozmaitych konkursach. Ostatnio specjaliści zbranżowego magazynu Auto Express docenili ten model, wyróżniając go wkonkursie na najlepszego SUV`a.

 

"Każdy aspekt może być decydujący"

Już od 44 lat grupa dziennikarzy motoryzacyjnych z Europy, członkówjury konkursu Car of the Year, w ostatnich miesiącach każdego roku dokonujewyboru najlepszego, ich zdaniem, samochodu. Zwycięski model przez kolejne 12miesięcy dzierży na Starym Kontynencie tytuł Car of the Year –Samochodu Roku. W 58-osobowym jury stałe miejsce ma także dwóchdziennikarzy z Polski. Jeden z nich, Maciej Ziemek, na co dzień redaktormagazynu auto motor i sport, tuż przed oficjalnym ogłoszeniem wynikówtegorocznego plebiscytu opowiada nam o kulisach tego konkursu.

 

Baby-Fiat wygrywa!

Włoski producent Fiat może świętować. Potwierdziły się bowiem piątkowenieoficjalne wyniki tegorocznego plebiscytu Car of the Year (COTY), któreprzeciekły do zagranicznych mediów. Reaktywowany po pięćdziesięciulatach Fiat 500 zdobył tytuł Samochodu Roku 2008 pokonując między innymiMazdę 2 i Forda Mondeo, które zajęły odpowiednio drugie i trzeciemiejsce.

 

Fiat 500 odbiera tytuł COTY

W poniedziałek, podczas uroczystej ceremonii w Berlinie, Sergio Marchionne,prezes Fiata, odebrał oficjalnie statuetkę symbolizującą zwycięstwo Fiata500 w prestiżowym konkursie Car of the Year 2008.

 

Car of the Year 2009 - nominacje

Choć do ogłoszenia wyników na najlepszy Samochód Roku 2009pozostało jeszcze prawie pięć miesięcy, już pojawiła się pierwsza listapretendentów do tego prestiżowego tytułu.

 

Kandydaci do tytułu Car of the Year 2010

Powoli uaktywnia się już kolejna edycja konkursu Car of the Year. Rozpoczęłysię testy poszczególnych aut.

 

COTY 2010: Ostateczne nominacje

Ogłoszono listę samochodów, które wezmą udział w finaletegorocznego plebiscytu Car of the Year 2010. Na liście pojawiły się 33modele, z których zwycięzcę poznamy już za kilka tygodni.

 

Poznaj Samochód Roku 2010!

Znane są już wyniki najnowszej edycji plebiscytu "Car of the Year2010". W przyszłym roku wielu klientów powinno zainteresować sięnowym Volkswagenem Polo bowiem to właśnie ten model otrzymał zaszczytnytytuł "Samochód Roku 2010".

 

Skoda Yeti najlepsza w Czechach

Jak można się było domyślać, najnowszy model czeskiej marki - Skoda Yeti -został wybrana Samochodem Roku 2010 przez Czeski Klub DziennikarzyMotoryzacyjnych (KMN).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017