Wyszukiwałeś:

CR X

V X

. Znaleziono 100 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CR V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 100 wszystkich):

Honda CR-V: W teren i na miasto

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV,pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go wróżnych warunkach.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Nowy-stary rywal Toyoty RAV4?

Honda szykuje odpowiedź na najnowszy model Toyoty RAV4. Dziennikarzom serwisubranżowego wheels24.co.za udało się zrobić zdjęcia szpiegowskie nowejgeneracji Hondy CR-V.

 

Nowa Honda CR-V na horyzoncie

Na salonie samochodowym w Paryżu Honda zaprezentuje najnowszą generacjęmodelu CR-V. Producent zaprezentował już pierwsza zdjęcia samochodu, który udealerów pojawi się na początku 2007 roku.

 

Nowa Honda CR-V już niebawem w Polsce

Na przełomie lutego i marca polski rynek motoryzacyjny zostanie uzupełniony okolejną propozycję z segmentu samochodów sportowo-rekreacyjnych. Wtedy teżpojawi się najnowsza odsłona Hondy CR-V. Najtańsza wersja modelu będziekosztować 106.400 zł.

 

Iść w stronę... miasta

Kwitnący już od kilku lat segment samochodów SUV coraz widoczniej ulegapodziałom. Jeszcze trzy, cztery lata temu auta tej klasy można było wrzucićdo jednego worka biorąc pod uwagę ich stylistykę czy walory jezdne. Dziś,głównie za sprawą szerokiej palety modeli, producenci zaczynająspecjalizować się w budowaniu tego typu aut w odniesieniu do potrzebklientów. Jedni zbliżają się w kierunku aut terenowych, drudzy w kierunkuaut miejskich. Honda z trzecią generacją CR-V, która właśnie wjechała napolski ryn

 

Honda CR-V: Terenowy urbanista

Kiedy w marcu bieżącego roku podczas polskiej premiery mieliśmy okazję poraz pierwszy zasiąść za kierownicą nowej generacji CR-V zwracaliśmy uwagęna to, że charakter SUV-a Hondy mocno ewoluował w stronę miejskichklimatów. Naszej opinii nie zmieniły dłuższe testy tego modelu, choć musimy przyznać, że trzecia seria CR-V jest lepsza od poprzedniczki podkażdym względem.

 

Test Suv-ów

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV (sport utility vehicle). Honda CR-V, Mitsubishi Outlander iNissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Z jednymwyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Honda CR-V po zmianach

Nadwozie i wnętrze Hondy CR-V z rocznika modelowego 2010 przeszło stylistycznylifting, a całość została zmodernizowana i uzupełniona nowymipodzespołami, takimi jak silnik wysokoprężny, po raz pierwszy w tym modeluwspółpracujący z automatyczną skrzynią biegów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CR V".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017