Wyszukiwałeś:

CR X

Z X

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CR Z

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Honda CR-V: W teren i na miasto

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV,pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go wróżnych warunkach.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Honda CR-V: Terenowy urbanista

Kiedy w marcu bieżącego roku podczas polskiej premiery mieliśmy okazję poraz pierwszy zasiąść za kierownicą nowej generacji CR-V zwracaliśmy uwagęna to, że charakter SUV-a Hondy mocno ewoluował w stronę miejskichklimatów. Naszej opinii nie zmieniły dłuższe testy tego modelu, choć musimy przyznać, że trzecia seria CR-V jest lepsza od poprzedniczki podkażdym względem.

 

Czy taki będzie nowy CRX?

To byłaby z pewnością nie lada gratka dla miłośników sportowych aut, wszczególności marki Honda. Na wystawie w Tokio, zaprezentowana zostanie bowiemkoncepcyjna Honda CR-Z, w której można się dopatrywać następcy małegoCRX-a.

 

Honda ofensywnie z hybrydami

200 000 hybrydowych aut rocznie. Tyle samochodów co rok, począwszy od 2009,chce sprzedawać Honda. W realizacji tego celu pomóc japońskiemu producentowima nowy model o napędzie hybrydowym, który cenowo ma być pozycjonowanyponiżej modele Civic Hybrid.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Honda CR-Z od lutego 2010 w salonach

Póki co na razie jednak tylko w Japonii. Dwudrzwiowy model Hondy ma nietylko zawładnąć sercami klientów lubujących się w autach o nadwoziuCoupe, ale także uzupełnić gamę hybrydowych modeli marki.

 

Honda CR-Z tuż przed produkcją

Nowa Honda CR-Z w wersji przedprodukcyjnej zostanie pokazana podczaszbliżającego się Salonu Samochodowego w Tokio. Według wstępnych ustaleń,model produkcyjny wejdzie do sprzedaży w Japonii w lutym 2010 roku.

 

Jest już seryjna Honda CR-Z

Honda bardzo powoli wprowadza swoją sportowę hybrydę - model CR-Z sportshybrid coupe. Najpierw była wersja koncepcyjna, późniejprzedprodukcyjna, aż w końcu w Detroit można zobaczyć już jej finalnąpostać.

 

Honda CR-Z w europejskim wydaniu

Salon samochodowy w Genewie będzie miejscem debiutu Hondy CR-Z w europejskiejspecyfikacji. Wyposażone w napęd hybrydowy coupe posiada układ siedzeń typu2+2 oraz światła do jazdy dziennej z ośmioma diodami LED.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CR Z".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017