Wyszukiwałeś:

CT

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Ekologiczny Reflex Forda

Koncepcyjny model Ford Reflex jest jedną z głównych gwiazd tegorocznychtargów w Detroit. Reflex jest bowiem wyposażony w hybrydowy systemdieslowo-elektryczny.

 

NAIAS Detroit 2006 - Sen na jawie

Śmiało można stwierdzić, że drugi dzień targów w stolicyamerykańskiej motoryzacji upłynął pod znakiem kolejnych powrotów, awłaściwie jednego szczególnego "come-backu".

 

Elektryczny Japończyk dla USA

Mitsubishi zamierza wdrożyć ambitne plany przejęcia 'zelektryfikowanego'segmentu samochodów osobowych w Stanach Zjednoczonych. Zanim to jednaknastąpi, samochód napędzany baterią litowo-jonową dostępny będzie jedyniedla klientów w Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Nie będzie następcy Pacifica

Prace nad następcą modelu Chrysler Pacific, który na rynku miał siępojawić w 2008 roku, zostały wstrzymane. Czy to oznacza, iż amerykańskikoncern zrezygnuje z przedstawiciela w klasie minivanów?

 

Modele przyszłości Toyoty

Zbliżająca się wielkimi krokami wystawa w Tokio będzie stanowiładoskonałą okazję dla Toyoty do urzeczywistnienia swoich fantazji na tematpojazdów samochodowych.

 

Kompaktowa hybryda Lexusa

Na ubiegłorocznej wystawie samochodowej we Frankfurcie auto to pokazanezostało jeszcze w wersji koncepcyjnej i nazywało się Lexus LF-Ch. Już wGenewie poznamy wersję produkcyjną tego modelu, które ostatecznieprzyjmie nazwę CT 200h i będzie pierwszą pełną hybrydą w segmencieluksusowych kompaktów.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Optymalny tuning

Co oznacza tuning silnika wie każdy. Jednak nie każdy wie, że na polskimrynku pojawiła się niedawno firma, która potrafi nie tylko poprawiaćosiągi samochodu, ale przy okazji ich nie psuje. Słowo-klucz w tym przypadkuto optymalizacja.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017