Wyszukiwałeś:

CTS X

Coupe X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CTS Coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Amerykańskie Coupe

Amerykańska marka Cadillac ma zamiar ponownie uderzyć w segment coupe swoimsamochodem zaprojektowanym na płycie podłogowej modelu CTS. Stanie się tonajprędzej na przełomie 2008 roku.

 

Dwie amerykańskie nowości w Polsce

W piątek (7 grudnia), w warszawskim salonie Auto-Pol-Service odbyła sięprezentacja dwóch nowych modeli marki Cadillac, która na naszymrynku jest raczej niszowa. Pierwsza nowość, która przypłynęła zzaOceanu to atletyczny sedan CTS, natomiast drugi to historyczne kombi -  BLSWagon.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Cadillac CTS z 720-litrowym bagażnikiem

58. edycja Konkursu Elegancji w Pebble Beach była miejscem pierwszejprezentacji Cadillaca CTS w wersji kombi. W salonach CTS Sport Wagon pojawi sięwiosną przyszłego roku.

 

Cadillac XLR do lamusa

Wczoraj informowaliśmy o zakończeniu w tym roku produkcji Hondy S2000. Dziśmamy kolejną niezbyt ciekawą informację dla miłośników aut zotwieranym dachem. General Motors zadecydował właśnie, iż 2009 rok będzieostatnim rokiem produkcji Cadillaca XLR.

 

CTS z silnikiem Corvette

Wiceprezes General Motors Bob Lutz potwierdził informację na którą zpewnością czekało wielu klientów legendarnej amerykańskiej marki.Cadillac CTS-V dostał właśnie zielone światło.

 

Coupe od Cadillaca

Do luksusu, z jakiego słynął Cadillac CTS, General Motors dodał terazodrobinę bardziej sportowego wizerunku. W ten oto sposób powstał CTSCoupe, które już wiosną przyszłego roku pojawi się w sprzedaży.

 

Brutal z Ameryki

Choć siedziba tej firmy znajduje się w Niemczech, to specjaliści z GeigerCars pokazują swą wielką pasję do amerykańskich samochodów. Zamiastbrać na warsztat rodzime modele, firma zajęła się kolejnym autem zza Oceanu.

 

Ostre coupe z Ameryki

Cadillac CTS z dodatkową literką V objawił się w motoryzacyjnym świecieuzyskując w 2008 roku najlepszy czas na torze Nurburgring wśródsedanów. Amerykanin był szybszy o 13 sekund od stworzonego w NiemczechBMW M5. Teraz przyszła pora na wydanie dwudrzwiowe.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć ztrudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CTS Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017