Wyszukiwałeś:

CTS X

V X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CTS V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Amerykańskie Coupe

Amerykańska marka Cadillac ma zamiar ponownie uderzyć w segment coupe swoimsamochodem zaprojektowanym na płycie podłogowej modelu CTS. Stanie się tonajprędzej na przełomie 2008 roku.

 

NAIAS 2008 - najciekawsze nowości

Początek sezonu nowości już za nami. Zakończyły się bowiem targimotoryzacyjne NAIAS w Detroit, na pewno największa i najważniejsza tego typuimpreza za oceanem, a być może wręcz i na całym świecie. I choć wiele zprezentowanych tam nowości nigdy nie pojawi się w Europie, to jednak częśćz nich już wkrótce wjedzie i na drogi Starego Kontynentu.

 

Która 911-tka jest najszybsza?

Porsche postanowiło pójść w ślady Nissana i Cadillaca i przetestowaćtrzy wersje modelu 911 Carrera na torze Nurburgring w Niemczech. Najszybsząwersją okazała Carrera S wyposażona w całkowicie nową, dwusprzęgłowąprzekładnię PDK, która „wykręciła” czas 7 minut 50sekund.

 

Cadillac CTS z 720-litrowym bagażnikiem

58. edycja Konkursu Elegancji w Pebble Beach była miejscem pierwszejprezentacji Cadillaca CTS w wersji kombi. W salonach CTS Sport Wagon pojawi sięwiosną przyszłego roku.

 

CTS z silnikiem Corvette

Wiceprezes General Motors Bob Lutz potwierdził informację na którą zpewnością czekało wielu klientów legendarnej amerykańskiej marki.Cadillac CTS-V dostał właśnie zielone światło.

 

Panamera szybsza od CTS-V

Jak donosi magazyn Sport Auto, nowy czterodrzwiowy sedan Porsche Panamera Turbokierowany przez legendarnego kierowcę Waltera Rohla uzyskał na torzeNurburgring szybszy o 3 sekundy czas niż doładowany Cadillac CTS-V.

 

Coupe od Cadillaca

Do luksusu, z jakiego słynął Cadillac CTS, General Motors dodał terazodrobinę bardziej sportowego wizerunku. W ten oto sposób powstał CTSCoupe, które już wiosną przyszłego roku pojawi się w sprzedaży.

 

Brutal z Ameryki

Choć siedziba tej firmy znajduje się w Niemczech, to specjaliści z GeigerCars pokazują swą wielką pasję do amerykańskich samochodów. Zamiastbrać na warsztat rodzime modele, firma zajęła się kolejnym autem zza Oceanu.

 

Ostre coupe z Ameryki

Cadillac CTS z dodatkową literką V objawił się w motoryzacyjnym świecieuzyskując w 2008 roku najlepszy czas na torze Nurburgring wśródsedanów. Amerykanin był szybszy o 13 sekund od stworzonego w NiemczechBMW M5. Teraz przyszła pora na wydanie dwudrzwiowe.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CTS V".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017