Wyszukiwałeś:

CVT

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CVT

Spróbuj też wyszukać: Nissan Qashqai cvt cvt renault cvbudowa skrzyni biegów cvt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Japoński odpowiednik Modusa

Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży na krajowym rynku nowy model - Note.W tym mikrovanie wykorzystanych zostało wiele rozwiązań wspólnych z RenaultModusem.

 

IAA Frankfurt 2005: Nowe spojrzenie na Jeepa

Spojrzeniem w nowym kierunku można nazwać dwa pojazdy koncepcyjne typu SUV,Jeep Compass oraz Jeep Patriot, które zaprezentowane zostały na wystawiesamochodowej we Frankfurcie.

 

Qashqai z automatem już dostępny

Najnowszy crossover Nissana, który przeszło miesiąc temu zadebiutował napolskim rynku dostępny, będzie teraz z bezstopniową przekładniąautomatyczną CVT (Constant Variable Transmission). Najtańsza wersja z napędemna jedną oś i silnikiem dwulitrowym będzie kosztować 87.500 złotych, czylio 6 tysięcy drożej od wersji z manualną.

 

Subaru pracuje nad skrzynią CVT

Subaru bardzo mocno zastanawia się nad wprowadzeniem do swojej ofertysamochodów nowej skrzyni automatycznej. Jak donoszą nieoficjalne źródłabędzie to przekładnia bezstopniowa CVT. Po raz pierwszy pojawi się wodświeżonej generacji modelu Legacy.

 

C-Crosser z nowym silnikiem

Na wprowadzonego do sprzedaży w połowie 2007 roku pierwszego modelu Citroenaklasy SUV, modelu C-Crosser złożono już ponad 10 000 zamówień.Wniektórych krajach C-Crosser jest teraz dostępny z nowym silnikiembenzynowym, współpracującym z dwoma rodzajami skrzyni biegów:pięcioprzełożeniową skrzynią mechaniczną oraz bezstopniową skrzynią CVT.

 

Przekładnia CVT Nissana niezwykle popularna

Sprzedaż pojazdów marki Nissan z bezstopniową przekładnią CVTprzekroczyła po raz pierwszy w ubiegłym roku obrachunkowym granicę milionaegzemplarzy.

 

Całkowicie nowa Honda Insight

Trochę w cieniu premiery trzeciej już generacji Priusa, na wystawiesamochodowej w Detroit zadebiutowało też nowe wcielenie Hondy Insight. Czyhybrydowa Honda będzie w stanie zawalczyć z dotychczasowym lideremwśród hybryd? Na polskim rynku nowy Insight pojawi się już w czerwcu.

 

Oto nowe Subaru Legacy

Tak będzie wyglądać nowa generacja Subaru Legacy, którego premieraświatowa będzie miała miejsce już za tydzień na wystawie samochodowej wNowym Jorku. Auto będzie się jednak nieco różnić od pokazanego wDetroit czy Genewie konceptu.

 

Nowa twarz Outlandera + [VIDEO]

Choć na pierwszy rzut oka jest niepozorny, to w naszym kraju jest to najlepiejsprzedający się SUV. Od początku roku udało mu się zdobyć prawie 12procent udziału w segmencie. Polska była pierwszym krajem w Europie, gdzieodbyła się prezentacja odświeżonego Mitsubishi Outlandera.

 

Outlander z nowym silnikiem benzynowym

Gama Mitsubishi Outlandera na rynku polskim wzbogaciła się o nową jednostkębenzynową 2.0 MIVEC ze zmiennymi fazami rozrządu dysponującą mocą 147 konimechaniczych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017