Wyszukiwałeś:

Cabrio

. Znaleziono 668 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cabrio

Spróbuj też wyszukać: cabriolet peugot 407 cabrio cabrio 4 osobowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 668 wszystkich):

Audi RS4 w cabrio i kombi

Audi RS4 od lata bieżącego roku dostępne będzie w dwóch nowychwersjach: cabrio oraz kombi. Nowe rodzeństwo sportowego Audi będzie jednakudostępnione szerszej publiczności już podczas Salonu Samochodowego wGenewie.

 

A3 Cabrio z Węgier

Choć nie jest to jeszcze oficjalna informacja, jednak wydaje się być wysoceprawdopodobna. Audi A3 Cabrio, który na rynku pojawi się w 2008 roku, będziemontowany w węgierskiej fabryce w Gyor.

 

MINIaturowe Cabrio w Detroit

Po niedawnym debiucie rynkowym drugiej generacji modelu MINI Cooper i Cooper Sze sztywnym dachem przyszła kolej na premierę wersji nadwoziowej typu Cabrio.Samochód zostanie zaprezentowany na przyszłorocznych targach w Detroit, a jegoceny rozpoczynać się będą od około 24 tys. euro.

 

Porsche-Mix: 911 w Cabrio!

Porsche kontynuuje rozbudowę wersji legendarnej 911-tki. Kolejnym krokiem w tymkierunku jest kombinacja modelu 911 Turbo z karoserią Cabrio.

 

"Jedynka" cabrio przegrywa ze Świętami

Władze bawarskiego koncernu zdecydowały się przesunąć debiut rynkowy BMWseria 1 cabrio. Na szczęście dla czekających, opóźnienie wyniesie wzależności od rynku maksymalnie dwa tygodnie.

 

BMW M3 Cabrio

Choć oficjalna premiera BMW M3 Cabrio przewidziana jest dopiero na marzec itargi w Genewie, to jednak już teraz bawarski koncern przedstawiłszczegóły dotyczące trzeciej wersji nadwoziowej w rodzinie M3.

 

Mini Cabrio na nowo

Po kilku miesiącach od zakończenia produkcji poprzedniej generacji Mini zotwieranym dachem, wiemy, jak będzie wyglądać nowa edycja tego, nie da sięukryć, fascynującego samochodu. Do sprzedaży Mini Cabrio trafi jednak dopierowiosną przyszłego roku.

 

4-osobowe cabrio od Maserati

Miękki składany dach, cztery wygodne miejca i 440 KM. Tak w skrócieprezentuje się sylwetka luksusowego Maserati Gran Cabrio, które wsprzedaży pojawi się na początku 2010 roku.

 

Infiniti G37 Cabrio - także na zimę

Infiniti G37 Cabrio jest już piątym modelem Infiniti, jaki pojawił się narynku europejskim. Auto zadebiutowało w Europie podczas tegorocznegomiędzynarodowego salonu samochodowego w Genewie, a teraz właśnie wchodzi dosprzedaży na polskim rynku.

 

Odświeżone seria 3 Coupe i Cabrio

Już wiosną br. w salonach sprzedaży BMW pojawi się odnowiona seria 3 wwersjach Coupe oraz Cabrio. Zmiany zewnętrzne oraz wewnątrz kabiny pluszmodyfikowane jednostki napędowe mają sprawić, iż oba modele utrzymajączołowe pozycje w swoich segmentach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017