Wyszukiwałeś:

Caddy

. Znaleziono 232 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Caddy

Spróbuj też wyszukać: caddy wymiary berlingo caddy bezpieczniki opis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 232 wszystkich):

VW Caddy na luksusowo

Volkswagen Nutzfahrzeuge, dział koncernu Volkswagena zajmujący się budowąpojazdów komercyjnych na salonie samochodowym w Genewie zaprezentujeluksusowo-sportową wersję modelu Caddy Life. Wkrótce podobny pakietwyposażeniowy dostępny będzie w sprzedaży seryjnej.

 

Bardzo długie Caddy

Na wystawie motoryzacyjnej we Frankfurcie VW Nutzfahrzuege, spółkawytwarzająca pojazdy użytkowe, zaprezentuje model Caddy Maxi, który będzieaż o 47 cm dłuższy niż obecne Caddy.

 

Użytkowy VW Caddy Maxi

Volkswagen Nutzfahrzeuge zaprezentował dziś na największych europejskichtargach samochodów użytkowych "European Road Transport Show" wAmsterdamie wersje użytkowe nowego Caddy Maxi. W ten sposób producentwzbogaci swoją ofertę o kolejny model zajmujący miejsce między miejskimsamochodem dostawczym, a transporterem.

 

VW Caddy i Transporter ciągle na czele stawki

W 2005 roku wyjechało z fabryk ponad 85 tys. samochodów dostawczych, oponad 12 proc. więcej niż w roku 2004. Pierwsze miejsce utrzymuje VW Caddy.

 

Milionowe Caddy z Poznania

11 grudnia bieżącego roku z linii produkcyjnej w fabryce należącej doVolkswagena, zjechał milionowy samochód wyprodukowany w Poznaniu.Jubileuszowym samochodem jest Volkswagen Caddy.

 

Caddy z Poznania nagrodzony

Dostawczy Volkswagen Caddy, produkowany w Poznańskiej fabryce otrzymałprestiżowy tytuł najlepszego na rynku małego auta dostawczego roku 2008.Nagroda została przyznana przez brytyjski magazyn branżowy Fleet News.

 

Caddy Maxi vs Ford Connect - pojedynek furgonów

Duża przestrzeń ładunkowa, niezłe właściwości jezdne, przyjemność zprowadzenia – to zalety, które gwarantują zarównoVolkswagen Caddy Maxi, jak i Ford Transit Connect. O przewadze tego pierwszegodecyduje dodatkowe pół metra długości oraz nowoczesna stylistyka.Connect jest jednak sporo tańszy i bardziej nadaje się do miasta.

 

Kolejna nagroda dla Caddy

Produkowany w poznańskiej fabryce Volkswagen Caddy otrzymał kolejną nagrodę.Tym razem został uznany Najlepszym Autem Użytkowym 2009 w konkursiemagazynów branżowych „Handwerkmagazin” i „DeutscheHandwerks Zeitung”.

 

Volkswagen Caddy Maxi Furgon: Zakład Usług... Transportowych

Wyjątkowa jakość samochodów dostawczych Volkswagena, nie budzi unikogo żadnych wątpliwości. Wystarczy wspomnieć dużą popularność modeluT, który produkowany jest już sześćdziesiąt lat. Tym razem dotestów wzięliśmy dostawczą wersję modelu Caddy Maxi o nazwie Furgon.Czy stanie się on równie popularny, jak jego nieco większy kuzyn, czaspokaże.

 

Premiery samochodów użytkowych Volkswagena na IAA w Hannoverze

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje liczne nowości nategorocznej, 62-giej wystawie samochodów użytkowych IAA, którarozpocznie się 25 września. Obok studyjnej wersji pierwszego pickupa, pokazanyzostanie Caddy z napędem na 4 koła oraz prototypowy Caddy PanAmericana.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017