Wyszukiwałeś:

Calibra

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Calibra

Spróbuj też wyszukać: DODGE CALIBER

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

15 tys. euro za Calibra

Już 10 czerwca w sprzedaży na europejskim rynku pojawi się Dodge Caliber.Ceny za wersję z 1,8-litrowym silnikiem benzynowym zaczynać się będą od14.990 euro.

 

Mściciel powraca!

Znany amerykański model ma zamiar zawojować w Europie. Dodge ma w swoichplanach zdominowanie Wysp Brytyjskich. Nadchodzący model ma być ogniwemożywiającym markę, której nie widziano tam przez ostatnie 25 lat.

 

Dodge a'la Volkswagen

Coraz bardziej prawdopodobne stają się spekulacje, iż to niemiecki koncernVolkswagen będzie odpowiedzialny za przygotowanie oraz produkcję małych autsprzedawanych pod marką Dodge.

 

Dodge w Polsce

W dobie kryzysu, jaki przeżywa nasz rodzimy rynek samochodów nowych,wprowadzenie nowej marki może wydawać się dość ryzykownym krokiem. Tymbardziej, iż pierwszy model - Dodge Caliber - rywalizować będzie wnajbardziej zatłoczonym segmencie C.

 

Audiofilski Caliber

Dodge Caliber, pierwszy model amerykańskiej marki przygotowany specjalnie naeuropejski rynek, został wybrany przez firmę JVC na swój pojazddemonstracyjny.

 

Dodge Caliber: Pionier z Dzikiego Zachodu

Jako pierwszy przedstawiciel amerykańskiej marki, Dodge Caliber już od ponadpół roku stara się zdobyć europejski rynek. Chyba nie idzie mu tojakoś źle, ponieważ przetartym przez niego szlakiem już wkrótcepodążą kolejni śmiałkowie.

 

Cztery gwiazdki Calibra

Dodge Caliber, pierwszy przedstawiciel tej amerykańskiej marki na StarymKontynencie, jest kolejnym modelem, jaki został poddany testom zderzeniowymEuro NCAP. Czterogwiazdkowy wynik nie jest zły, choć powoli, nawetwśród mniejszych aut, standardem staje się pięć gwiazdek.

 

Legendarne coupe Opla powraca

Jeden z najczęściej importowanych i poddawanych tuningowi sportowych coupe zzazachodniej granicy powraca na rynek w nowej odsłonie. Legendarny już OpelCalibra doczeka się niebawem swojego następcy, który ze szturmem ma zdobywaćudziały w segmencie.

 

Kolejna wizja szpanerskiego Corrado

Który seryjny Volkswagen był najmocniejszy i najszybszy pod koniecubiegłego wieku? Tak jest, Corrado. Być może niebawem auto znowu pojawi sięw ofercie niemieckiego producenta.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017