Wyszukiwałeś:

California X

T X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: California T

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Turbo Ferrari California T

Wczoraj Ferrari pokazało odświeżoną Californię. Jednak nie jest to zwykłyfacelifting, gdyż Ferrari pokazuje samochód z nowym silnikiem.Turbodoładowania w drogowych samochodach z Maranello  nie było od wielulat.

 
 
 
 

Nowe Ferrari co rok

Włoska ikona motoryzacji w ciągu najbliższych pięciu lat zamierzaprzeprowadzić prawdziwą ofensywę modelową. Zakłada ona wprowadzenie narynek co rok nowego Ferrari lub prezentację mocno odmienionego modelu,aktualnie znajdującego się w portfolio producenta z Maranello.

 

Włosi zbudują tańsze Ferrari?

Ciekawe plotki docierają z Włoch. Otóż Ferrari ma szykować nowymodel, który ma być przystępny cenowo. Czyli coś co nie pasuje dowizerunku marki.

 

Kolejne auto z turbo od Ferrari

W tym roku Ferrari zaprezentowało odświeżoną Californię w specjalnejwersji T. Auto posiada silnik turbodoładowany, który  zostanieprzeszczepiony do kolejnego modelu. Nowy model zostanie pokazany w Genewie.

 

Premiera Ferrari 488 GTB w Goodwood

Warto planować już czas na wakacje i uwzględnić czas od 25 do 28 lipca.Wtedy to odbywać będzie się "Festival of Speed" w Goodwood. W tymroku producent z Maranello pokaże unikatową kolekcję aut.

 

Ferrari do serwisu z powodu airbagów Takata

Dziesiątki milionów aut już przywołano do serwisów na kilkukontynentach z powodu potencjalnie niebezpiecznych poduszek powietrznychjapońskiego poddostawcy Takata. Przy tej ilości kolejnych 814 sztuk nierobiłoby wrażenia, ale tym razem chodzi o auta Ferrari.

 

Ferrari Califronia T Deserto Rosso

 

Ferrari California T Deserto Rosso to specjalna wersja, która posiada nowy pakiet Handling Speciale. Samochód swoją premierę będzie miał na targach w Genewie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "California T".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017