Wyszukiwałeś:

Camaro X

cabrio X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Camaro cabrio

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Mustang: Będzie Kombi i Cabrio?

Mniej stylu Retro, więcej agresywności i modernistycznego designu. Tak wniedługim czasie według niemieckiego magazynu branżowego 'Auto Motor undSport' zmieniać się będzie kolejna generacja kultowego modelu Ford Mustang.Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sportowy Mustang doczeka się takżewersji Kombi oraz Cabrio.

 

Amerykańsko-Włoski ogier

Giugiaro, sławne włoskie studio projektowe zajmujące się tworzeniemsamochodów, zabrało się za odświeżenie jednej z ikon amerykańskiejmotoryzacji. Efektem tego jest nowy Ford Mustang, który zadebiutuje podczastargów motoryzacyjnych w Los Angeles.

 

Koncepcyjny kabriolet Camaro

Po ubiegłorocznym entuzjastycznym przyjęciu koncepcyjnego Chevroleta Camaro, wtym roku koncern GM przygotował wersję cabrio tego auta. Co ważniejsze, obietrafią do sprzedaży, najprawdopodobniej już w 2009 r.

 

Opel GT kabrioletem roku

Na targach w Genewie już po raz 14. ogłoszone zostały wyniki konkursu nanajlepszy kabriolet. Tytuł "Cabrio of the Year" trafił tym razem wręce Opla GT.

 

Będzie Camaro bez dachu

Podczas konferencji prasowej koncernu General Motors, dyrektor zarządzającyFritz Henderson ujawnił kilka planów dotyczących modeli.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Camaro cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017