Wyszukiwałeś:

Camaro

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Camaro

Spróbuj też wyszukać: mercedes camaro cena camaro ss

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Powraca Camaro

Kiedy w 1966 roku po raz pierwszy zaprezentowany został sportowy ChevroletCamaro, mało kto spodziewał się, iż model ten stanie się jedną z ikonamerykańskiej motoryzacji.

 

100 tysięcy Camaro rocznie

Robert Lutz, szef ds. modelu w General Motors uważa, że koncern będzie wstanie sprzedać więcej niż 100 tysięcy modeli Chevrolet Camaro. Jest toniezbędne minimum, żeby samochód wszedł do masowej produkcji.

 

Zielone światło dla Camaro

Szef General Motors, Rick Wagoner zakomunikował wczoraj (10.08), że jeden zlegendarnych modeli koncernu Chevrolet Camaro wejdzie do seryjnej produkcji.Nowy 'muscle-car' bazował będzie na studyjnym projekcie, który zostałzaprezentowany na salonie samochodowym w Detroit. Co ważne - nie będzie sięwiele od niego różnił.

 

Camaro z Kanady

Władze koncernu General Motors zadecydowały, że nowa generacja ChevroletaCamaro montowana będzie w fabryce umiejscowionej w mieście Oshawa, Ontario.Pierwsza partia samochodów zostanie wyprodukowana do końca 2008 roku.

 

Camaro dla Europy?

Europejski oddział marki Chevrolet poważnie zastanawia się nad wprowadzeniemsportowego coupe o nazwie Camaro na rynek europejski, po tym jak w zeszłymmiesiącu potwierdzono informację, że niebawem pojawi się wersja produkcyjnasamochodu.

 

Koncepcyjny kabriolet Camaro

Po ubiegłorocznym entuzjastycznym przyjęciu koncepcyjnego Chevroleta Camaro, wtym roku koncern GM przygotował wersję cabrio tego auta. Co ważniejsze, obietrafią do sprzedaży, najprawdopodobniej już w 2009 r.

 

422 KM w muskułach oficjalnie

Styl amerykańskich legend klasy Muscle Car został zachowany. Nowa edycjaChevroleta Camaro nie tylko oddziaływuje na stylistyczne kubki smakowe aletakże na pojawienie się gęsiej skórki.

 

Amerykańscy atleci XXI w.

Lata 60- i 70-te to szalony czas w amerykańskiej motoryzacji. Ikonami tegookresu były samochody, które niemal każdy młodzian mógł kupićza kieszonkowe otrzymane od rodziców. Sylwetki tych paruset konnychpotworów przypominały tors Schwarzeneggera, a ich potężne widlaste"ósemki" odstraszały wszelakie ptactwo z odległości kilkukilometrów.

 

Chevy Camaro będzie sprzedawany w Europie

Wskrzeszony muscle-car Chevrolet Camaro po doskonałym debiucie w StanachZjednoczonych, trafi do sprzedaży także w Europie.

 

Będzie Camaro bez dachu

Podczas konferencji prasowej koncernu General Motors, dyrektor zarządzającyFritz Henderson ujawnił kilka planów dotyczących modeli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017