Wyszukiwałeś:

Camry

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Camry

Spróbuj też wyszukać: toyota camry camry solara camry spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Camry nie dla Europy

Japoński koncern Toyota poinformował, że nie wprowadzi na rynki EuropyZachodniej nowej generacji modelu Camry. Auto natomiast już w marcu zadebiutujew Ameryce Północnej.

 

Toyota Camry w fabryce Subaru

Koncern Toyota zapowiedział, że nowym miejscem budowy modelu Camry będziefabryka Fuji Heavy Industries w Indianie. Toyota zwiększy swoją produkcję, aw zamian za to fabryka zostanie w pełni wykorzystywana, co pozwoli obniżyćkoszty jej utrzymania.

 

Toyota Camry w fabryce Subaru

Koncern Toyota zapowiedział, że nowym miejscem budowy modelu Camry będziefabryka Fuji Heavy Industries w Indianie. Toyota zwiększy swoją produkcję, aw zamian za to fabryka zostanie w pełni wykorzystywana, co pozwoli obniżyćkoszty jej utrzymania.

 

Pierwsze chińskie Camry

Z taśm produkcyjnych fabryki Guangzhou zjechały pierwsze egzemplarze modeluToyota Camry, który ma znacznie się przyczynić do wzrostu sprzedażyoraz udziału na najszybciej rozwijającym się rynku.

 

Chrysler Sebring 2007

Marka Chrysler zamierza wprowadzić zamieszanie w segmencie samochodówśrednich. Przeciw konkurentom takim jak Honda Accord czy Toyota Camry,wystawiony zostanie Chrysler Sebring.

 

Programowy problem Camry

Nietypowy problem dotknął jeden z najlepiej sprzedających się samochodów wStanach Zjednoczonych. Otóż okazało się, że silnik Toyoty Camry posiadałtendencję do bardzo opóźnionej reakcji w krytycznych momentach. Wieluużytkowników tego auta narzekało, że w momencie kiedy była potrzebna dużamoc, silnik ją tracił.

 

Amerykański Samochód Roku tuż, tuż

Znamy już trójki finalistów najbardziej prestiżowychnagród na rynku amerykańskim. O tytuł North American Car of the Yearwalczyć będą Honda Fit, Saturn Aura oraz Toyota Camry, zaś Truck of the Yearzdobędzie Chevrolet Silverado albo Ford Edge, albo Mazda CX-7.

 

Chevrolet (z) Malibu

Chevrolet w przyszłym roku rozpocznie walkę o klientów w segmencie autpremium przeciwko japońskiej Toyocie Camry. Skuteczną bronią w tym pojedynkuma być nowa generacja modelu Malibu (rok modelowy 2008), który już niebawemzostanie zaprezentowany na salonie samochodowym w Detroit.

 

GM, Chevrolet i Camry

Ubiegłoroczna sprzedaż samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych narynku amerykańskim wyniosła 16,15 mln egzemplarzy i była niższa o 2,5% niżw 2006 r. Największą sprzedażą może się pochwalić General Motors,najbardziej popularną marką był Chevrolet, zaś autem osobowym Toyota Camry.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017