Wyszukiwałeś:

Car X

of X

the X

Year X

2007 X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Car of the Year 2007

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Car of the Year 2007 - nominacje

Znana jest już lista nominowanych samochodów do tegorocznej prestiżowejnagrody Car of the Year 2007. Wśród kandydatów najwięcej modeli pochodzi odmarek: Audi, Chevrolet i Kia.

 

Samochód roku 2007 - finaliści!

Jaki samochód zdobędzie w tym roku pierwsze miejsce w konkursie "Car of theYear 2007"? Sędziowie zasiadający w jego jury ujawnili właśnie ostatecznąlistę ośmiu samochodów, z których wyłoniony zostanie ten najlepszy. Zobacz,czy wśród nich znajduje się Twój faworyt!

 

Samochodem roku został...

Tego dowiemy się dopiero za kilka dni, a mówiąc dokładniej już 13listopada, kiedy to ujawnimy Państwu laureata prestiżowego konkursu 'Car ofThe Year 2007'. Nasi czytelnicy wytypowali jednak swoich, dosyć mocnychkandydatów. Czy te głosy się pokryją?

 

Ford S-Max Samochodem Roku 2007!

Konkurs Car of the Year 2007 rozstrzygnięty. Przez najbliższy rok tymnajbardziej prestiżowym tytułem na europejskim rynku motoryzacyjnym będziemógł się szczycić Ford S-Max.

 

Car of the Year - historia

Tytuł Car of the Year jest najbardziej prestiżową nagrodą przyznawaną wbranży motoryzacyjnej rokrocznie od 1964 roku.

 

Fiat 500 Samochodem Roku?

Choć z reguły nie zajmujemy się nieoficjalnymi, niepotwierdzonymiinformacjami, czy też wszelkiego rodzaju plotkami, to teraz musimy odstąpićod tej zasady. Chodzi przecież o niezwykle ważny na Starym Kontynencie tytułCar of the Year.

 

"Każdy aspekt może być decydujący"

Już od 44 lat grupa dziennikarzy motoryzacyjnych z Europy, członkówjury konkursu Car of the Year, w ostatnich miesiącach każdego roku dokonujewyboru najlepszego, ich zdaniem, samochodu. Zwycięski model przez kolejne 12miesięcy dzierży na Starym Kontynencie tytuł Car of the YearSamochodu Roku. W 58-osobowym jury stałe miejsce ma także dwóchdziennikarzy z Polski. Jeden z nich, Maciej Ziemek, na co dzień redaktormagazynu auto motor i sport, tuż przed oficjalnym ogłoszeniem wynikówtegorocznego plebiscytu opowiada nam o kulisach tego konkursu.

 

Baby-Fiat wygrywa!

Włoski producent Fiat może świętować. Potwierdziły się bowiem piątkowenieoficjalne wyniki tegorocznego plebiscytu Car of the Year (COTY), któreprzeciekły do zagranicznych mediów. Reaktywowany po pięćdziesięciulatach Fiat 500 zdobył tytuł Samochodu Roku 2008 pokonując między innymiMazdę 2 i Forda Mondeo, które zajęły odpowiednio drugie i trzeciemiejsce.

 

Nominowani do World Car of the Year

Ford Mondeo, Mazda2 bądź Mercedes klasy C - któryś z tych modelizdobędzie prestiżowy tytuł World Car of the Year 2008. Ostateczny werdyktpoznamy już 20 marca przy okazji targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku.

 

Volkswagen Golf z tytułem World Car of the Year

Szósta generacja Volkswagena Golfa, która w sprzedaży jest odubiegłego roku, zdobyła prestiżowy tytuł najlepszego samochodu na świecie(World Car of the Year).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Car of the Year 2007".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017