Wyszukiwałeś:

Caravelle

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Caravelle

Spróbuj też wyszukać: transporter

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

W rocznym rankingu Top Ten platformy mojeauto.pl, który jest zestawieniemnajbardziej popularnych modeli w internecie, w ubiegłym roku zwyciężyłChevrolet Aveo wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Forda Focusa i SkodęFabię.

 

Zmiany w VW Poznań

Bernd Pischetsrieder, prezes zarządu Volkswagen AG, zapowiedział podczasswojej wizyty w Hanowerze przeniesienie części produkcji Transportera T5 zPoznania do Hanoweru.

 

Młodzi Inżynierowie w Volkswagenie

Poznański Volkswagen poszerzył dotychczasową współpracę z PolitechnikąPoznańską o kolejne projekty badawcze. Wśród nowych tematów znalazły sięzagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych w zakresie budowykaroserii oraz procesu lakierowania, logistyką oraz procesami odlewniczymi.Kontynuowana będzie także współpraca w zakresie projektu MłodziInżynierowie.

 

VW i Audi w obsłudze pielgrzymki

Samochody marek Audi oraz Volkswagen są kolejnymi, które zostały przekazanedo obsługi pielgrzymki Benedykta XVI do Polski.

 

Euro NCAP: Dzieci coraz bezpieczniejsze

Najnowsza faza testów zderzeniowych przeprowadzonych przez organizacjęEuro NCAP, w której przetestowane zostały Hyundai i10, Seat Ibiza, AudiA4, Skoda Superb, Ford Kuga, Citroen Berlingo oraz Volkswagen Caravelle,pokazała, iż producenci coraz większą wagę przykładają także do ochronydzieci. Wszystkie modele uzyskał cztery gwiazdki w tej kategorii testów.

 

Użytkowe Volkswageny tańsze o VAT

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe posiada w swojej ofercie szeroką paletęmodeli, które w świetle obowiązujących przepisów, umożliwiająklientom ubieganie się o pełen odpis podatku VAT.

 

VW: Odliczenia VAT znowu w pełnej wysokości

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe posiada w swojej ofercie szeroką paletęmodeli, które w świetle obowiązujących przepisów, umożliwiająklientom ubieganie się o pełen odpis podatku VAT.

 

Osobowe wersje Transportera na nowo

Wystawa samochodowa we Frankfurcie będzie miejscem światowej premiery nowejgeneracji dwóch wersji Volkswagena Transportera - Multivana i Californii.Ma być bardziej wygodnie, ekologicznie i oszczędnie.

 

Volkswagen Transporter: Od ciężarówki po salonkę

Volkswagen ma sposób na tworzenie aut, które przez dekadyznajdowały się, bądź znajdują się na szczytach list popularności i przezwielu są uznawane wręcz za kultowe. Tak było z Garbusem, teraz jest z Golfem,w nieco może mniejszym stopniu również z Passatem. Nie inaczej jest i wświecie pojazdów dostawczych, gdzie zaszczytne pierwsze miejsce od kilkujuż dekad zajmuje Volkswagen Transporter. Do Polski właśnie wjeżdżanajnowsza generacja tego modelu.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017