Wyszukiwałeś:

Carens

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Carens

Spróbuj też wyszukać: touran carens synchronizator carens wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Kolejna nowość Kia

Pod koniec maja, podczas targów motoryzacyjnych w Madrycie, zostaniezaprezentowana nowa generacja kompaktowego vana Kia Carens. Do sprzedaży autoto trafi na jesieni.

 

Zupełnie nowa Kia Carens

Choć nazwa pozostała ta sama, to jednak nowa Kia Carens nie ma zbyt wielewspólnego ze swoim poprzednikiem. Auto zadebiutowało na trwających właśnietargach w Madrycie, a do sprzedaży trafi pod koniec lata.

 

Kia Carens już w sprzedaży

Nowa generacja Kia Carens, która zadebiutowała w maju tego roku podczastargów motoryzacyjnych w Madrycie, właśnie wjeżdża do polskich salonówsprzedaży. Ceny tego kompaktowego vana zaczynają się od 79.900 zł.

 

Kia Carens: Czarny koń mini-MPV?

Kwestią bezdyskusyjną pozostaje fakt, że liderami segmentu małych MPV odwielu lat pozostają auta europejskich producentów. Scenic, Zafira czyTouran na stałe wpisały się już w rankingi popularności. Historia potrafijednak płatać figle, a biorąc pod lupę klasę MPV "nieeuropejskim"wyjątkiem już w niedługim czasie może okazać się Kia Carens.

 

Kia Carens z 5-letnią gwarancją

Po 7-letniej gwarancji na nowego Kia cee'da, tym razem koreański producentzdecydował się objąć wydłużoną gwarancją model Kia Carens. Tym samymCarens jest pierwszym minivanem w Polsce objętym pięcioletnią gwarancjąniezależnie od przebiegu kilometrów.

 

Nissan Qashqai najbezpieczniejszy

Nissan Qashqai to obecnie najlepszy samochód pod względem ochrony dorosłychpasażerów jak i dzieci. Tak przynajmniej wynika z najnowszych testówEuroNCAP, w których crossover Nissana zdobył najwyższą liczbę punktów wponad dziesięcioletniej już historii tej organizacji.

 

Kia Carens z nowym, bazowym silnikiem

Cztery cylindry, pojemność skokowa 1600 ccm i 126 KM. To parametry nowegosilnika dla familijnego minivana Kii Carens, który będzie jednocześniebazową jednostką w gamie tego modelu.

 

Wadliwe światła stop w modelach Kia

Polski oddział marki Kia powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że samochody Kia Sportage (KM), Carnival (VQ), Carens (UN),Sorento (BL), wyprodukowane w Korei Południowej od 20 września do 25października 2006 r., mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017