Wyszukiwałeś:

Carlos X

Sainz X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Carlos Sainz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Dakar 2006: Piąty etap Peterhansela

Stephane Peterhansel wygrał piąty, 350-kilometrowy etap tegorocznego rajduDakar z Quarzazate do Tan Tan. Na czele stawki bez zmian, nadal prowadzi CarlosSainz.

 

Sainz testował Fabię S2000

Udany test nowej Skody Fabia Super 2000 na nawierzchni asfaltowej. Do zespołukierowców testowych obok Jana Kopeckyego oraz Raimunda Baumschlageradołączył dwukrotny mistrz świata Carlos Sainz.

 

Rajd Dakar: Hattrick Volkswagena

Po ukończeniu najdłuższego i najtrudniejszego jak dotąd odcinka specjalnego„Dakaru”, trzy Race Touaregi prowadzą zarówno w klasyfikacjidnia, jak i generalnej. Liderem jest Carlos Sainz pilotowany przez Lucasa Cruza(VW Race Touareg). Krzysztof Hołowczyc utrzymał szóstą lokatę.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc znów piąty!

Dziesiąty czas przejazdu szóstego etapu Rajdu Dakar przywróciłKrzysztofa Hołowczyca na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu.Próbę z Antofagasta do Iquique wygrał Stephane Peterhansel, ale stawcenadal przewodzi Carlos Sainz.

 

Rajd Dakar: Sainz niezagrożony

Podczas ósmego odcinka specjalnego Rajdu Dakar z Antofagasta doCopiapó duet Carlos Sainz/Lucas Cruz nadal prowadzi w klasyfikacjigeneralnej. Krzysztof Hołowczyc utrzymał szóste miejsce.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc odpadł

Załoga Krzysztof Hołowczyc / Jean-Marc Fortin była zmuszona wycofać się zRajdu Dakar po tym jak na 66. kilometrze 9. etapu urwał się tylny most iwypadł wał napędowy w terenowym Nissanie Navara zawodników Orlen Team.Na kopnych wydmach Pustyni Atacama bez tylnego napędu zawodnicy nie moglikontynuować jazdy.

 

Rajd Dakar: Sainz podkręcił tempo

Hiszpanie Carlos Sainz/Lucas Cruz po pierwszym zwycięstwie etapowym w RajdzieDakar 2010 zwiększyli swoją przewagę w klasyfikacji generalnej nadpozostałymi kierowcami.

 

Rajd Dakar: Walka o zwycięstwo znowu zacięta

Niezmiennie od piątego dnia rajdu na czele klasyfikacji generalnej znajdująsię trzy Race Touaregi. Jednak kwestia zwycięstwa nie została jeszczerozstrzygnięta, a po jedenastym etapie walka ta nabrała jeszcze większychrumieńców.

 

Rajd Dakar: Potrójne zwycięstwo Touaregów

Na dwunastym, najdłuższym etapie Rajdu Dakar, kierowcy Volkswagena odprawili zkwitkiem pozostałych rywali. Na liczącym 476 kilometry odcinku specjalnymnajszybszy był lider rajdu Carlos Sainz. Za nim uplasowili się także dwajkierowcy Race Touaregów - Nasser Al-Attiyah i Mark Miller.

 

Rajd Dakar: "El Matador" zwycięzcą

Carlos Sainz wraz z pilotem Lucasem Cruzem po zaciętej walce na ostatnimodcinku, w klasyfikacji generalnej uzyskali tylko 2 minuty i 12 sekund przewaginad swoimi kolegami z zespołu Nasserem Al-Attiyah/Timo Gottschalkiem (Q/D). Aleto wystarczyło by Hiszpan po raz pierwszy w swojej bogatej karierze wygrałRajd Dakar.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Carlos Sainz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017