Wyszukiwałeś:

Carnival

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Carnival

Spróbuj też wyszukać: carnival 2 9 espace carens synchronizator

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Kia w Genewie

Na wystawie samochodowej w Genewie Kia Motors zaprezentuje trzy nowości.Będzie to całkowicie nowa Kia Carnival, zmodyfikowana Kia Sorento orazutrzymywany jeszcze w tajemnicy koncept.

 

Kia Carnival: Pięć gwiazdek w NHTSA

Nowy koreański minivan Kia Carnival otrzymał najwyższą, możliwą ocenę wtestach zderzeniowych, przeprowadzonych przez Amerykański Narodowy DepartamentTransportu Ruchu Drogowego (NHTSA).

 

Kia Carnival w lipcu

Kontynuując największą w historii ofensywę produktową firma Kia MotorsCorporation wprowadza całkowicie nowego Carnivala. Samochód ma się pojawićna europejskich rynkach w lipcu bieżącego roku.

 

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Tylko cztery gwiazdki Civica

Niezwykle popularna w całej Europie, w tym i w Polsce, Honda Civic zostałapoddana testom zderzeniowym. Uzyskany wynik z całą pewnością nie zadowoliwładz koncernu. Podobną liczbę gwiazdek otrzymała Kia Carnival, zaś napiątkę testy przeszedł Lexus IS.

 

Raport awaryjności Dekra 2006

Jako jedyni w Polsce prezentujemy szczegółowy raport awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką organizację Dekra,który powstał w oparciu o wyniki rzeczywistych badań technicznych ponad8 milionów samochodów.

 

Wadliwe światła stop w modelach Kia

Polski oddział marki Kia powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że samochody Kia Sportage (KM), Carnival (VQ), Carens (UN),Sorento (BL), wyprodukowane w Korei Południowej od 20 września do 25października 2006 r., mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 
 
 

Sprzedam: Kia Carnival 2002

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
inne zielony inny 2.902 145 249099 5400

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017