Wyszukiwałeś:

Carrera X

GT X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Carrera GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Koniec dla Porsche Carrera GT

W kwietniu 2006 roku z taśm produkcyjnych niemieckiej firmy Porsche zjedzieostatni egzemplarz modelu Carrera GT.

 

Porsche 911 do poprawek

Dokładnie 18 627 samochodów Porsche 911 Carrera S i 911 Carrera 4S z całegoświata musi pojawić się w serwisach. Inżynierowie wykryli w tych modelachproblemy związane z układem wydechowym.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Gemballa Porsche Carrera GT

Słynny, niemiecki tuner Uwe Gemballa postanowił nadać nieco więcejcharakteru ultra-sportowemu modelu Porsche Carrera GT. Jak za pociągnięciemmagicznego pędzla srebrna strzała Porsche otrzymała jaskrawy, czerwony kolornadwozia, a pod maskę 650 koni mechanicznych.

 

Która 911-tka jest najszybsza?

Porsche postanowiło pójść w ślady Nissana i Cadillaca i przetestowaćtrzy wersje modelu 911 Carrera na torze Nurburgring w Niemczech. Najszybsząwersją okazała Carrera S wyposażona w całkowicie nową, dwusprzęgłowąprzekładnię PDK, która „wykręciła” czas 7 minut 50sekund.

 

Maserati MC12 z rekordem Nurburgring

Z cyklu „Jestem najszybszy na Nurburgring” - Maseratipoinformowało, iż model MC12 ustanowił nowy, oficjalny rekord toru. Włoskisprinter zanotował czas 7 min. 24,29 s.

 

Wściekła Carrera GT

Pomimo, że produkcja Porsche Carrera GT została zakończona trzy lata temu, tosamochód ten nadal jest wdzięcznym tematem dla firm trudniących się naco dzień profesjonalnym tuningiem. Firma Koenigseder zaprezentowała swojąinterpretację supersamochodu.

 

Jenson Button sprzedaje Veyrona

W jednym z brytyjskich salonów Bugatti pojawił się do sprzedania modelVeyron, którego właścicielem jest obecnie pierwszy kierowca w stawceFormuły 1, Jenson Button.

 

To będzie najlżejsze Porsche

Ważący zaledwie 1.275 kg Porsche Boxster Spyder będzie najlżejszym zewszystkich Porsche dostępnych dziś w sprzedaży. Światowa premiera tegoroadstera w grudniu na wystawie w Los Angeles, debiut rynkowy w lutym 2010.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Carrera GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017