Wyszukiwałeś:

Castrol

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Castrol

Spróbuj też wyszukać: mobil gkn castrol syntetyk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Jak powstaje wyścigowy Golf TDI

Przed rokiem polski sport motorowy wzbogacił się o markową klasę VolkswagenaGolfa. Z powstaniem tego samochodu wiąże się zresztą kilka ciekawostek. Topierwsza w naszym kraju klasa, zbudowana w oparciu o model z silnikiem Diesla.

 

Nowy Castrol dla przekładni

Castrol wprowadza właśnie do sprzedaży nowy olej przekładniowy o nazwieMultitrax 80W/140. Jest on rekomendowany dla większości przekładnimontowanych w samochodach osobowych, ciężarowych oraz budowlanych.

 

Nowy olej Castrol dla ciężarówek

Firma Castrol Lubricants wprowadziła do sprzedaży nowy olej silnikowyprzeznaczony dla najnowszych pojazdów ciężarowych, wyposażonych wsilniki Diesla spełniające normy EURO 4.

 

Polski rynek olejów

Wzrost liczby samochodów na naszych drogach powoduje, że niezwykledynamicznie rozwija się też rynek produktów eksploatacyjnych do aut, wtym m.in. olejów silnikowych.

 

Kuzaj z niespodzianką na Barbórce

Wczoraj informowaliśmy o ciągle powiększającej się liście zgłoszeńkierowców zapowiadających start autem klasy WRC w 45. RajdzieBarbórki Warszawskiej. Dziś wiemy już dokładnie jakim samochodemwystartuje w tej edycji imprezy czołowy polski kierowca rajdowy, Leszek Kuzaj.

 

Ekologiczne oleje

Najzdrowszym tłuszczem spożywczym jest oliwa i to ta z pierwszego tłoczenia.Wprawdzie do silnika samochodu ciężarowego nie wlejemy oliwy, ale takżemożemy postarać się o jak najzdrowszy, zarówno dla silnika, jak iśrodowiska, produkt.

 

Jakie oleje wybieramy?

Wciąż najchętniej wybieranymi olejami silnikowymi pozostają oleje markiMobil. Jednak w zależności od tego, gdzie nabywamy olej - czy w sklepie, wwarsztacie, w autoryzowanym serwisie, czy wreszcie na stacji paliw -różnią się nieco nasze preferencje.

 

Jakich olejów używamy?

Większa liczba poruszających się po naszych drogach samochodów wpływana wzrost rynku olejów silnikowych. Jak się okazuje, coraz częściejprzy ich wyborze kierujemy się innymi czynnikami, niż zaleceniamiproducentów aut.

 

Euro 5 najlepiej znana w Polsce

Badanie opublikowane przez firmę Castrol, dostawcę olejów silnikowych iśrodków smarnych, dowodzi, że 22 proc. menedżerów idyspozytorów flot jest nieświadomych zmian w normie prawnej Euro 5.

 

Castrol: Polacy wiedzą najwięcej o serwisowaniu i olejach

Polscy menadżerowie i dyspozytorzy flot preferują osobisty nadzórjeśli chodzi o opiekowanie się ich pojazdami. Tak wynika z badańprzeprowadzonych przez Castrol, światowego lidera w dziedzinie smarów idostawcy środków smarujących. Badania pokazują, że 4 na 5 (83%)menadżerów polskich flot samemu zajmuje się konserwacjąpojazdów. Dla porównania w Szwecji robi to 24%, a w WielkiejBrytanii 36% z nich. Polska cieszy się również najwyższym stopniemwiedzy odnośnie smarowania silników i poziomów zużycia oleju.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017