Wyszukiwałeś:

Cayenne X

Diesel X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne Diesel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Porsche diesel?

Porsche zafundowało już swoim fanom terapię szokową, kiedy parę lat temuzdecydowało się na wprowadzenie modelu z segmentu SUV. Ten sam model będzietestować odporność wielbicieli sportowej marki na umieszczenie pod maskąsilnika wysokoprężnego.

 

Diesel w Porsche Cayenne

Coraz częściej potwierdza się trend zmian w Porsche ku byciu marką mniejunikatową, a bardziej popularną, dostępną dla większego gronaklientów. Pierwszy raz w swojej historii producent z Zuffenhausenzamierza wyposażyć jeden ze swoich modeli w silnik wysokoprężny.

 

A jednak będzie diesel!

Porsche Panamera jednak nie będzie jedyną premierą ze Stuttgartu w tymtygodniu. Porsche ogłosiło właśnie, że pod maskę jednego z modeli trafisilnik napędzany olejem napędowym.

 

Wysokoprężne Porsche Cayenne

Jedną z najważniejszych nowości, jakie będzie można podziwiać na wystawiew Genewie, będzie Porsche Cayenne wyposażone w silnik wysokoprężny.

 

Absurd powrócił

Zmiana w przepisach dotycząca możliwości odliczania podatku VAT od zakupusamochodów wykorzystywanych w działalności gospodarczej spowodowałapowrót na polski rynek samochodów z kratką, a w tym także modeluPorsche z homologacją ciężarową.

 

Bardzo wydajna Panamera

Porsche Panamera jeszcze na dobre nie wkroczyło na rynek, a już zapowiadanesą kolejne odmiany tego samochodu. Zaraz po tym jak pod jego maską znajdziesię silnik wysokoprężny, pojawi się też ekstremalna wersja GTS.

 

Więcej mocy w dieslu Cayenne

Czasy mułowatych samochodów z silnikiem diesla minęły jużbezpowrotnie. Jeśli jednak właściciel Porsche Cayenne Diesel będzie miałpowody do narzekania z pomocą przychodzi firma Cargraphic.

 

SUV-y będą bardziej oszczędne

Na unijne normy serii "Euro", nakładające na producentówcoraz bardziej wyśrubowane przepisy o produkcji oszczędniejszych aut, nie mamocnych. Nic więc dziwnego, że niemal każda z posiadających w swojej oferciemarek, duże i ciężkie SUV-y "trenuje" w taki sposób, abycennego surowca spalały jak najmniej.

 

Przemycone nowe Cayenne

Kilka dni temu Porsche opublikowało informacje na temat modelu GT3 R.Spostrzegawczy mogli zauważyć, że przy zdjęciu prasowym w tle za samochodempodążał model przypominający konturami Porsche Cayenne.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayenne Diesel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017