Wyszukiwałeś:

Cayenne X

Hybrid X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Hybrydowe Cayenne

Już jakiś czas temu do motoryzacyjnego świata przedostawały się informacjeo tym, że producent samochodów marki Porsche zamierza wejść w coraz szybciejrozwijający się segment samochodów hybrydowych.

 

Porsche Panamera hybrydą

Władze niemieckiej firmy produkującej sportowe auta potwierdziły oficjalnie,że najnowszy model - Panamera - który zadebiutuje na rynku w 2009 r.nieco później pojawi się także w wersji hybrydowej.

 

Porsche diesel?

Porsche zafundowało już swoim fanom terapię szokową, kiedy parę lat temuzdecydowało się na wprowadzenie modelu z segmentu SUV. Ten sam model będzietestować odporność wielbicieli sportowej marki na umieszczenie pod maskąsilnika wysokoprężnego.

 

Premiery Porsche na AMI Lipsk 2008

Porsche AG pokaże po raz pierwszy w Niemczech nowego Boxstera RS 60 Spyder. Na18. targach Auto Mobil International (AMI) w Lipsku, 4 kwietnia swoją premierębędzie miał najmłodszy model z cieszącej się powodzeniem serii Boxster.

 

Jak targi, to ekologia

Co targi samochodowe, to kolejna wielka debata o wysokich cenach paliwa iekologii w motoryzacji. Tematy te przewijały się podczas nie tak dawnozakończonego salonu samochodowego w Genewie, gdzie co piąty premierowy modelmiał coś wspólnego z ekologią. Będą przewijać się także podczastegorocznego salonu samochodowego AMI w Lipsku (5.-13.04.).

 

Zdjęcia wnętrza Porsche Panamera

Na pierwszych zdjęciach szpiegowskich widoczne jest głównie centralnakonsola oraz przyrządy do obsługi Porsche Panamera. Ekskluzywna deskarozdzielcza przeładowana jest różnego rodzaju przyciskami, któreswym rozmieszczeniem nawiązują do projektu telefonu komórkowego firmyVertu.

 

Sportowo-rekreacyjna hybryda

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów SUV-ów i ekologii. NowePorsche Cayenne S pojawi się w 2010 roku w nowej odsłonie. Po raz pierwszy wsamochodzie tej marki pojawi się hybrydowy napęd.

 

Wysyp nowości w Porsche

Jeszcze dekadę temu o Porsche można było mówić w kategoriachkonserwatywnej marki produkującej luksusowe, sportowe samochody w najczystszejpostaci. Niestety rynek rządzi się własnymi prawami i firmy aby uniknąćmarginalizacji muszą wkraczać na nowe ścieżki.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayenne Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017