Wyszukiwałeś:

Cayenne X

S X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne S

Spróbuj też wyszukać: Acura

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Porsche Cayenne Turbo S: S-zybki SUV

Najwidoczniej klienci supersportowej marki Porsche nigdy nie mają dosyć mocy.Dlatego też niemiecki producent postanowił wyposażyć swoje luksusowego SUV'a- Cayenne o kolejne konie mechaniczne. Nowy model Turbo S ma ich aż 521!

 

Nie będzie nowego Cayenne?

Przedstawiciele prasowi Porsche zapowiedzieli podczas konferencji prasowej, iżmodel Cayenne nie pojawi się w roczniku modelowym 2007. Spowodowane jest tospadkiem sprzedaży nowych egzemplarzy, a także przygotowaniami do wprowadzenia wersji po całkowitym face-liftingu.

 

Nowe Cayenne: Technologia plus wydajność

W cztery lata po debiucie rynkowym, Porsche Cayenne zaczyna nowy rozdział wswojej karierze. Na dobre rozpocznie się on gdzieś w drugiej połowieprzyszłego roku, bowiem wtedy pojawi się w salonach druga generacja tegomodelu.

 

Trans-syberyjskie Cayenne

Porsche Cayenne S jest już samo w sobie połączeniem samochodu o lekkichzapędach terenowych, bez porzucania dynamicznego charakteru. Inżynierowieniemieckiej marki postanowili opracować specjalne wydanie modelu, kładącszczególny nacisk na zwiększenie bezpieczeństwa oraz poprawę właściwościsportowych w terenie.

 

Najszybszy terenowiec

Porsche przygotowało niespodziankę dla fanów zarówno sportowych, jak iterenowych aut. Porsche Cayenne GTS jest mocniejszą i szybszą wersją modeluCayenne S.

 

X-tremalne Porsche Cayenne

Szwajcaria kojarzy się wszystkim z zegarkami, serami oraz szusowaniem nanartach w Alpach. Mało kto łączy ten kraj z motoryzacją. Zwyklepowściągliwi na co dzień Szwajcarzy postanowili w ekstrawaganckisposób obejść się z Porsche Cayenne.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche CayenneTurbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńdzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Nowe Cayenne Turbo S od Porsche

Porsche AG rozszerza swoją trzecią serię modeli o Cayenne Turbo S. Tonajmocniejsze Cayenne z silnikiem V8 o pojemności 4,8 litra z doładowaniembiturbo uzyskuje moc 550 KM (404 kW).

 

Małe Cayenne a`la X3

Po  sukcesie modelu Cayenne Porsche postanowiło zaryzykować dalszewejście w segment, w którym czołowi producenci odnotowują co rokucoraz większe zyski. Do gamy modeli może niebawem dołączyć kolejny model,który będzie bezpośrednim rywalem dla BMW X3.

 

Sportowo-rekreacyjna hybryda

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów SUV-ów i ekologii. NowePorsche Cayenne S pojawi się w 2010 roku w nowej odsłonie. Po raz pierwszy wsamochodzie tej marki pojawi się hybrydowy napęd.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayenne S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017