Wyszukiwałeś:

Cayenne X

turbo X

S X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne turbo S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Porsche Cayenne Turbo S: S-zybki SUV

Najwidoczniej klienci supersportowej marki Porsche nigdy nie mają dosyć mocy.Dlatego też niemiecki producent postanowił wyposażyć swoje luksusowego SUV'a- Cayenne o kolejne konie mechaniczne. Nowy model Turbo S ma ich aż 521!

 

Porsche 911 do poprawek

Dokładnie 18 627 samochodów Porsche 911 Carrera S i 911 Carrera 4S z całegoświata musi pojawić się w serwisach. Inżynierowie wykryli w tych modelachproblemy związane z układem wydechowym.

 

Porsche 911 Turbo: Moc ciśnienia

Topowy model producenta super-sportowych samochodów Porsche 911 Turbo dysponujejeszcze większą mocą. Ssta generacja auta zostanie zaprezentowana naSalonie Samochodowym w Genewie, zaś debiut rynkowy przewidziano na czerwiec2006 roku.

 

Nowe Cayenne: Więcej Porsche, mniej VW?

Porsche Cayenne ma być w przyszłości bardziej sportowe, dynamiczne iposiadać mniej cech wspólnych w volkswagenowskim modelem Touareg. Niemieckimagazyn "Auto Motor und Sport" przedstawił rysunki, które mogą przedstawiaćdrugą generację Cayenne. Szkice powstały w oparciu o informacje z centrumprojektanckiego Porsche.

 

Nowe Cayenne: Technologia plus wydajność

W cztery lata po debiucie rynkowym, Porsche Cayenne zaczyna nowy rozdział wswojej karierze. Na dobre rozpocznie się on gdzieś w drugiej połowieprzyszłego roku, bowiem wtedy pojawi się w salonach druga generacja tegomodelu.

 

X-tremalne Porsche Cayenne

Szwajcaria kojarzy się wszystkim z zegarkami, serami oraz szusowaniem nanartach w Alpach. Mało kto łączy ten kraj z motoryzacją. Zwyklepowściągliwi na co dzień Szwajcarzy postanowili w ekstrawaganckisposób obejść się z Porsche Cayenne.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche CayenneTurbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńdzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Nowe Cayenne Turbo S od Porsche

Porsche AG rozszerza swoją trzecią serię modeli o Cayenne Turbo S. Tonajmocniejsze Cayenne z silnikiem V8 o pojemności 4,8 litra z doładowaniembiturbo uzyskuje moc 550 KM (404 kW).

 

Małe Cayenne a`la X3

Po  sukcesie modelu Cayenne Porsche postanowiło zaryzykować dalszewejście w segment, w którym czołowi producenci odnotowują co rokucoraz większe zyski. Do gamy modeli może niebawem dołączyć kolejny model,który będzie bezpośrednim rywalem dla BMW X3.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayenne turbo S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017