Wyszukiwałeś:

Cayenne X

turbo X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne turbo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Porsche Cayenne Turbo S: S-zybki SUV

Najwidoczniej klienci supersportowej marki Porsche nigdy nie mają dosyć mocy.Dlatego też niemiecki producent postanowił wyposażyć swoje luksusowego SUV'a- Cayenne o kolejne konie mechaniczne. Nowy model Turbo S ma ich aż 521!

 

Prawie jak Cayenne

Dla osób, które zainteresował nowy SUV Audi o nazwie Q7, alestylistycznie przystają przy Porsche Cayenne niemiecka firma Nothelleprzygotowała specjalny model wzbogacony pakietem wydajnościowym.

 

Nowe Cayenne: Więcej Porsche, mniej VW?

Porsche Cayenne ma być w przyszłości bardziej sportowe, dynamiczne iposiadać mniej cech wspólnych w volkswagenowskim modelem Touareg. Niemieckimagazyn "Auto Motor und Sport" przedstawił rysunki, które mogą przedstawiaćdrugą generację Cayenne. Szkice powstały w oparciu o informacje z centrumprojektanckiego Porsche.

 

Nowe Cayenne: Technologia plus wydajność

W cztery lata po debiucie rynkowym, Porsche Cayenne zaczyna nowy rozdział wswojej karierze. Na dobre rozpocznie się on gdzieś w drugiej połowieprzyszłego roku, bowiem wtedy pojawi się w salonach druga generacja tegomodelu.

 

X-tremalne Porsche Cayenne

Szwajcaria kojarzy się wszystkim z zegarkami, serami oraz szusowaniem nanartach w Alpach. Mało kto łączy ten kraj z motoryzacją. Zwyklepowściągliwi na co dzień Szwajcarzy postanowili w ekstrawaganckisposób obejść się z Porsche Cayenne.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche CayenneTurbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńdzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Nowe Cayenne Turbo S od Porsche

Porsche AG rozszerza swoją trzecią serię modeli o Cayenne Turbo S. Tonajmocniejsze Cayenne z silnikiem V8 o pojemności 4,8 litra z doładowaniembiturbo uzyskuje moc 550 KM (404 kW).

 

Małe Cayenne a`la X3

Po  sukcesie modelu Cayenne Porsche postanowiło zaryzykować dalszewejście w segment, w którym czołowi producenci odnotowują co rokucoraz większe zyski. Do gamy modeli może niebawem dołączyć kolejny model,który będzie bezpośrednim rywalem dla BMW X3.

 

700-konny gladiator

Porsche Cayenne Turbo doczekało się ekstremalnej odsłony. Pochodząca zNiemiec firma ENCO Exklusive stworzyła prawdziwe monstrum. I to zarównow kwestiach wizualnych jak i technicznych.

 

Przemycone nowe Cayenne

Kilka dni temu Porsche opublikowało informacje na temat modelu GT3 R.Spostrzegawczy mogli zauważyć, że przy zdjęciu prasowym w tle za samochodempodążał model przypominający konturami Porsche Cayenne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayenne turbo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017