Wyszukiwałeś:

Cayenne

. Znaleziono 132 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne

Spróbuj też wyszukać: antara cayenne wlot 1500 2000

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 132 wszystkich):

Porsche Cayenne Turbo S: S-zybki SUV

Najwidoczniej klienci supersportowej marki Porsche nigdy nie mają dosyć mocy.Dlatego też niemiecki producent postanowił wyposażyć swoje luksusowego SUV'a- Cayenne o kolejne konie mechaniczne. Nowy model Turbo S ma ich aż 521!

 

Nowe Cayenne: Więcej Porsche, mniej VW?

Porsche Cayenne ma być w przyszłości bardziej sportowe, dynamiczne iposiadać mniej cech wspólnych w volkswagenowskim modelem Touareg. Niemieckimagazyn "Auto Motor und Sport" przedstawił rysunki, które mogą przedstawiaćdrugą generację Cayenne. Szkice powstały w oparciu o informacje z centrumprojektanckiego Porsche.

 

Nowe Cayenne wkrótce na wybiegu

W internecie ukazały się pierwsze, jeszcze nieoficjalne zdjęciazliftingowanego Porsche Cayenne. Swoją światową premierę niemiecki SUVobchodzić ma na salonie samochodowym w Detroit.

 

Nowe Cayenne: Technologia plus wydajność

W cztery lata po debiucie rynkowym, Porsche Cayenne zaczyna nowy rozdział wswojej karierze. Na dobre rozpocznie się on gdzieś w drugiej połowieprzyszłego roku, bowiem wtedy pojawi się w salonach druga generacja tegomodelu.

 

Produkcja Cayenne rozpoczęta

Porsche poinformowało o rozpoczęciu produkcji odmłodzonej linii PorscheCayenne. Pierwsze egzemplarze terenowego modelu, którego budowa odbywa się wLipsku, trafią do salonów dealerskich w Niemczech już 24. lutego 2007 roku.

 

121 Cayenne w powietrzu

W ubiegły piątek na lotnisku w Lipsku miała miejsce niecodzienna akcjazaładunkowa. Do rosyjskiego samolotu transportowego Antonov 124-100 zostałozaładowanych 35 egzemplarzy terenowego modelu Porsche Cayenne. Samochodytrafią do Meksyku. W podobny sposób zostanie przetransportowanych łącznie121 ekskluzywnych terenówek.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche CayenneTurbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńdzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Nowe Cayenne Turbo S od Porsche

Porsche AG rozszerza swoją trzecią serię modeli o Cayenne Turbo S. Tonajmocniejsze Cayenne z silnikiem V8 o pojemności 4,8 litra z doładowaniembiturbo uzyskuje moc 550 KM (404 kW).

 

Wysokoprężne Porsche Cayenne

Jedną z najważniejszych nowości, jakie będzie można podziwiać na wystawiew Genewie, będzie Porsche Cayenne wyposażone w silnik wysokoprężny.

 

Porsche Cayenne dla nielicznych

Tylko tysiąc sztuk ekskluzywnej limitowanej serii "Porsche Design Edition3" modelu Cayenne GTS przygotowało dla swoich fanów Porsche.Premiera na wystawie w Lipsku, a w sprzedaży już od maja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017