Wyszukiwałeś:

Centrum X

Czesci X

Uzywanych X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Centrum Czesci Uzywanych

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Scania: Centrum Części Używanych

Pod koniec lutego br. ruszyło Centrum Części Używanych Scania. Używaneczęści cieszą się dużym zainteresowaniem klientów w wielu krajach Europy.System1 sprzedaży używanych, ale całkowicie sprawnych i przetestowanychczęści i podzespołów po atrakcyjnych cenach sprawdził się na wielurynkach.

 

Nowe centrum CKD Skoda Auto

Wczoraj (4 maja) odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum Skody w czeskimMlada Boleslav. Zadaniem nowego obiektu będzie przede wszystkim przygotowywanieoraz wysyłka do zagranicznych montowni elementów używanych do montażupojazdów marki Skoda.

 

Scania w rękach MAN`a?

Producent samochodów ciężarowych MAN zamierza wchłonąć szwedzkiego rywala,firmę Scania. Tym posunięciem zamierza zostać liderem europejskiego rynku,aby w następnej kolejności stanąć oko w oko z globalnymi rywalami.

 

Nowy gracz na rynku części zamiennych

Niemiecka firma Europart zajmująca się dystrybucją części zamiennych dosamochodów ciężarowych rozpocznie działalność także w Polsce.Spółka przejęła właśnie 50% udziałów w polskiej firmieProtyl.

 

Nowe ASO Mercedes Trucks we Wrocławiu

Już 2 kwietnia br. w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, przy ul. Fabrycznej 32(przy autostradzie A4) zostanie uruchomiona nowa Autoryzowana Stacja ObsługiSamochodów Ciężarowych Mercedes-Benz. Inwestorem jest MirosławWróbel, długoletni dealer Mercedesa na Dolnym Śląsku.

 

Kolejny rekord Grupy PGD

5.122 samochody sprzedane przez Grupę PGD w I półroczu to najlepszywynik w historii największego polskiego dealera. Wzrost w stosunku dopierwszego półrocza ubiegłego roku wyniósł aż 13,1%. UdziałGrupy PGD w sprzedaży na rynek krajowy przekroczył 3%.

 

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

62. salon Toyoty w Polsce

W drugim kwartale 2009 r. rozpoczęła działalność nowa autoryzowana stacjadilerska Toyoty w Częstochowie. Tym samym sieć dilerska Toyoty liczy już 62salony.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Centrum Czesci Uzywanych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017