Wyszukiwałeś:

Centrum X

Czesci X

Uzywanych X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Centrum Czesci Uzywanych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wątek na forum: Scania: Centrum Części Używanych

A gdzie znajduje się te Centrum bo widzę że nie jest tutaj nigdzie napisane ~Radzik

 

Scania: Centrum Części Używanych

Pod koniec lutego br. ruszyło Centrum Części Używanych Scania. Używaneczęści cieszą się dużym zainteresowaniem klientów w wielu krajach Europy.System1 sprzedaży używanych, ale całkowicie sprawnych i przetestowanychczęści i podzespołów po atrakcyjnych cenach sprawdził się na wielurynkach.

 

Nowe centrum CKD Skoda Auto

Wczoraj (4 maja) odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum Skody w czeskimMlada Boleslav. Zadaniem nowego obiektu będzie przede wszystkim przygotowywanieoraz wysyłka do zagranicznych montowni elementów używanych do montażupojazdów marki Skoda.

 

Scania w rękach MAN`a?

Producent samochodów ciężarowych MAN zamierza wchłonąć szwedzkiego rywala,firmę Scania. Tym posunięciem zamierza zostać liderem europejskiego rynku,aby w następnej kolejności stanąć oko w oko z globalnymi rywalami.

 

Nowy gracz na rynku części zamiennych

Niemiecka firma Europart zajmująca się dystrybucją części zamiennych dosamochodów ciężarowych rozpocznie działalność także w Polsce.Spółka przejęła właśnie 50% udziałów w polskiej firmieProtyl.

 

Nowe ASO Mercedes Trucks we Wrocławiu

Już 2 kwietnia br. w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, przy ul. Fabrycznej 32(przy autostradzie A4) zostanie uruchomiona nowa Autoryzowana Stacja ObsługiSamochodów Ciężarowych Mercedes-Benz. Inwestorem jest MirosławWróbel, długoletni dealer Mercedesa na Dolnym Śląsku.

 

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

Centrum Infiniti w Katowicach otwarte

Centrum Infiniti Warszawa najprawdopodobniej przestanie być salonem onajwyższej sprzedaży samochodów Infiniti w Europie. Przyczyną jesturuchomienie drugiego Centrum Infiniti w Polsce, który importer –Grupa PGD – otworzył w Katowicach. Nowy salon powstał w nowoczesnymbiurowcu „Business Point” zlokalizowanym w samym centrum aglomeracjiśląskiej, obok „Silesia City Center”.

 

Jakość porównywalna, cena niekoniecznie

Współcześnie produkowane samochody, w zależności od marki, składająsię z ok. 15 do 20 tys. części, choć np. Toyota podaje nawet liczbę 30 tys.Większość tych elementów, na szczęście dla kierowców, niejest wymieniana w trakcie użytkowania pojazdu. Pozostałe z powodzeniemdostępne są na niezależnym rynku, czyli bez logo koncernu samochodowego,dzięki czemu koszty utrzymania auta mogą być znacząco niższe.

 

Czy warto kupić: Kia cee'd (2006-2012)

Kia cee'd pierwszej generacji odegrała olbrzymią rolę w uświadamianiueuropejskiego kierowcy, że koreańskie wcale nie musi oznaczać tandetne,słabe i awaryjne. Co więcej, na wielu rynkach, w tym i w Polsce, był to jedenz bestsellerów poprzedniej dekady, dlatego dziś na serwisachogłoszeniowych można znaleźć wiele używanych cee'dów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Centrum Czesci Uzywanych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017