Wyszukiwałeś:

Chairman

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chairman

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Ssangyong wyda 2 mld USD na inwestycje

Ssangyong Motor, jeden z najszybciej rozwijających się producentówmotoryzacyjnych w Azji, zadeklarował znaczne zwiększenie produkcji, szybkiewprowadzenie kolejnych modeli w ciągu najbliższych lat i łączne inwestycjerzędu 2 miliardów dolarów.

 

Uwaga! Prezes nadchodzi!

Jak do tej pory Ssangyong na europejskim rynku odgrywał marginalną rolę. Abywzmocnić swój wizerunek, koreański producent w przyszłości wprowadzi doswojego portfolio luksusowa limuzynę o nazwie Chairman.

 

Ssangyong zaskakuje

Koreańska marka Ssangyong znana jest z tego, że potrafi zaskakiwać swoiminowymi modelami, w głównej mierze dzięki ich bardzo kontrowersyjnemudesignowi. Tym razem firma postanowiła zamknąć usta krytykom poprzezstworzenie ciekawego konceptu.

 

Ssangyong WZ dwa lata szybciej

Nie w 2011, a już w 2009 roku rozpocznie się najprawdopodobniej seryjnaprodukcja modelu Ssangyong WZ. To wszystko dzięki bardzo dobremu przyjęciuauta podczas wystawy we Frankfurcie.

 

Luksus z Korei

Niedawno pojawiły się pierwsze informacje o nowym Hyundaiu Genesis,który ma reprezentować markę w segmencie premium. Jego rodzimykonkurent, marka Ssangyong również nie zamierza próżnować iszuka udziałów w lukratywnym segmencie swoim modelem o nazwie Chairman.

 

Luksusowy Ssangyong

Koreańczycy coraz agresywniej uderzają w segment samochodówluksusowych. Po tym jak Hyundai zaprezentował swoje dzieło o nazwie Genesis,czyli duży i dobrze wyposażony sedan z klasycznym napędem, czas przyszedł nakolejnego przedstawiciela kontynentu azjatyckiego, czyli Ssangyonga.

 

Auto-Boss ponownie nagrodzony

Firma Auto-Boss, wielooddziałowy dealer Ford z województwa śląskiego,jest pierwszą w Polsce i jedną z nielicznych w Europie, która po razdziesiąty w swej historii została uhonorowana wyróżnieniem "TheChairman’s Award".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017