Wyszukiwałeś:

Challenger

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Challenger

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Challenger: Powrót legendy

Amerykański producent, firma Dodge na styczniowych targach motoryzacyjnych wDetroit zaprezentuje odmłodzoną wersję jednego ze swoich najbardziejkultowych modeli - Challenger.

 

Największy mobilhome świata!

O tym, że można postawić dom na kołach przekonał na początku XX w. niejakiMichał Drzymała. Ale czy można postawić dom na pustyni? Można. Najlepszymprzykładem jest tutaj Desert Challenger - największy mobilhome świata.

 

Zielone światło dla Challengera

Sprawa wydaje się już być przesądzona. W 2008 roku do produkcji zostanieponownie wprowadzony model Dodge Challenger, którego pierwowzór zadebiutowałprzed 39 laty.

 

355 dni do Dodge'a Challengera

Dodge Challenger, którego wersja produkcyjna zostanie zaprezentowana wprzyszłym roku podczas salonu Chicago Auto Show, będzie wytwarzany wkanadyjskiej fabryce DaimlerChrysler.

 

Dodge Challenger powrócił!

Moda na odświeżanie legendarnych modeli sprzed kilkudziesięciu lat trwa wnajlepsze i to zarówno w Europie, jak i za oceanem. Po 35 latach nawystawie w Chicago zaprezentowany został nowy Dodge Challenger SRT8.

 

Dodge Challenger SRT8 za 228 tys. USD!

Mimo iż nowy Dodge Challenger SRT8, debiutujący w lutym na wystawie w Chicago,dostępny będzie w salonach od maja, pierwsze egzemplarze można było nabyćna różnych aukcjach charytatywnych. Challenger SRT8 nr 43 poszedł zaponad 228 tys. dolarów.

 

Dodge Challenger - współczesny muscle car

Po prezentacji na lutowej wystawie w Chicago Dodge'a Challengera SRT8, czylinajmocniejszej wersji dysponującej 425-konnym silnikiem, na targach w NowymJorku amerykański koncern zaprezentował całą gamę tego legendarnego jużmodelu.

 

Challenger ze sprężarką

Podczas tegorocznych targów SEMA w listopadzie zostanie zaprezentowanabardzo wydajna wersja modelu Dodge Challenger. Samochód zostaniewyposażony w sprężarkę, dzięki czemu jego moc będzie większa niż wpotężnej wersji SRT8.

 

Nadjeżdża nowy Challenger

Powoli zbliża się jesień, a wraz z nią premiera rynkowa jednego znajbardziej oczekiwanych samochodów - Dodge Challenger. Niestety, mimosporej ekspancji tej amerykańskiej marki na rynku europejskim, Challengerbędzie oferowany w sprzedaży tylko w USA. Przynajmniej na początku...

 

Jeszcze bardziej klasyczny Dodge Challenger

Powracający po 35 latach od zakończenia produkcji jego pierwowzoru, DodgeChallenger będzie oferowany również w bardziej klasycznej wersji - R/TClassic, wzbogaconej o akcenty stylizacji z lat jego świetności.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017