Wyszukiwałeś:

Charger

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Charger

Spróbuj też wyszukać: Charger SRT8

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Challenger: Powrót legendy

Amerykański producent, firma Dodge na styczniowych targach motoryzacyjnych wDetroit zaprezentuje odmłodzoną wersję jednego ze swoich najbardziejkultowych modeli - Challenger.

 

Bezpieczny Dodge Caliber

Dodge Caliber jest dwunastym już z kolei pojazdem z nowej gamy Chrysler Group,który uzyskał pięciogwiazdkową ocenę amerykańskiej agencji rządowej ds.bezpieczeństwa ruchu drogowego NTHSA za bezpieczeństwo pasażerów w testachkolizji czołowej.

 

355 dni do Dodge'a Challengera

Dodge Challenger, którego wersja produkcyjna zostanie zaprezentowana wprzyszłym roku podczas salonu Chicago Auto Show, będzie wytwarzany wkanadyjskiej fabryce DaimlerChrysler.

 

Dodge Challenger - współczesny muscle car

Po prezentacji na lutowej wystawie w Chicago Dodge'a Challengera SRT8, czylinajmocniejszej wersji dysponującej 425-konnym silnikiem, na targach w NowymJorku amerykański koncern zaprezentował całą gamę tego legendarnego jużmodelu.

 

Nadjeżdża nowy Challenger

Powoli zbliża się jesień, a wraz z nią premiera rynkowa jednego znajbardziej oczekiwanych samochodów - Dodge Challenger. Niestety, mimosporej ekspancji tej amerykańskiej marki na rynku europejskim, Challengerbędzie oferowany w sprzedaży tylko w USA. Przynajmniej na początku...

 

Nowa włoszka na bazie Chargera

Nadchodząca generacja Alfa Romeo 169 będzie oparta na płycie podłogowejDodge`a Chargera. Samochód będzie produkowany w Kanadzie i wejdzie doprodukcji już w 2011 roku.

 

Z zewnątrz amerykańskie, wewnątrz Fiat

"Z zewnątrz amerykańskie, wewnątrz Fiat" - to główna myślprogramu naprawczego, jaki na najbliższe pięć lat dla koncernu Chryslerprzedstawił Sergio Marchionne, szef włoskiej firmy.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017