Wyszukiwałeś:

Charles X

Rolls X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Charles Rolls

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Pierwsze urodziny Phantoma

Dokładnie rok temu podczas Detroit Auto Show Rolls-Royce zaprezentowałnajnowszy model Phantom. Rocznica ta zbiega się w tym roku ze stuleciempowstania firmy.

 

Trzy wcielenia Ducha Ekstazy

Rolls-Royce zaprezentował trzy ostatnie, finałowe zdjęcia, które powstały we współpracy z fotografem o pseudonimie Rankin. Zdjęcia tesą częścią setki zdjęć jakie powstały aby uczcić 100-lecie powstania symbolu Rolls-Royca - "Spirit of Ecstasy".

 

Jego ekscelencja, Rolls-Royce Phantom Coupe Aviator

Brytyjski Rolls-Royce przedstawił specjalną wersję modelu Phantom Coupe. Aviator Edition po raz pierwszy zostanie zaprezentowany w ten weekend podczasimprezy Pebble Beach Concours d’Elegance.

 

110 lat legendarnej brytyjskiej marki

Panowie Charles Rolls i Henry Royce spotkali się po raz pierwszy 110 lat temu.Owocem tego spotkania były narodziny legendarnej brytyjskiej marki.

 

Rolls-Royce zapowiada nowy model

W połowie 2016 roku na rynku producent z Goodwood zaprezentuje szóstymodel reprezentujący gamę samochodów Rolls-Royce'a.

 

Rolls-Royce: Testy SUVa rozpoczną się w najbliższych miesiącach

Rolls-Royce w komunikacie wydanym tuż przed targami w Genewie potwierdził,że szykuje model pozycjonowany jak crossover/SUV. Pierwsze testy prototypumają rozpocząć się w nadchodzących miesiącach.

 

Rolls-Royce Wraith w pogoni za modą

Kiedyś auta robione pod zamówienie różniły się od siebiediametralnie. Klient zamawiał np. u Rolls-Royce'a podwozie z całąmechaniką, a styl autu nadawała jedna z wielu firm produkujących karoserie.Dziś różnice są mniejsze, ale i tak powstaje wiele unikalnychRollsów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Charles Rolls".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017