Wyszukiwałeś:

Chery X

Automobile X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chery Automobile

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Chery z Kaliningradu

Chiński producent samochodowy, firma Chery Automobile, który jako pierwszyzamierza wejść na rynek amerykański, interesuje się również na poważnierynkiem europejskim.

 

Coraz więcej aut z Chin

W ubiegłym roku po raz pierwszy eksport samochodów z Chin przewyższyłimport. Decydująca okazała się sprzedaż małych i tanich aut narozwijających się rynkach światowych.

 

Chery dla Chryslera

Chińska firma motoryzacyjna Chery Automobile być może będzie produkowaćmałe samochody dla Chrysler Group, z przeznaczeniem na rynki międzynarodowe.

 

Chiński rząd pilnuje jakości

Od przyszłego roku rząd Chin zamierza ograniczyć liczbę producentówsamochodów, którzy posiadają pozwolenie na eksport. Tym krokiem państwozamierza dbać o wizerunek wysyłanych za granicę produktów chińskiejmotoryzacji.

 

Fiat Linea z chińskim sercem

Według branżowego magazynu "Automotive News Europe" jeden z najnowszychproduktów Fiata, model Linea prawdopodobnie zostanie wyposażony w silnikiprodukowane przez chińską spółkę Chery Automobile. Fiat Linea, który mastanowić ciekawą alternatywę w klasie tanich aut na rynku europejskim ichińskim pojawi się w sprzedaży w 2008 roku.

 

Dodge rozpoczyna produkcję w Chinach

Kolejny producent samochodów spoza Azji rozpoczyna produkcję swoich modeli narynku chińskim. Już niebawem na tamtejszych drogach pojawią się auta markiDodge, które przygotowywane będą wspólnie z chińską firmą Chery.

 

Chińskie Chryslery

Rada nadzorcza koncernu DaimlerChrysler wyraziła zgodę na zawarcie bliższegopartnerstwa pomiędzy Chryslerem a chińskim producentem aut Chery Automobile.

 

Kontratak chińskiego Chery

Chiński producent samochodów, Chery Automobile, zamierza wykorzystać swoje"pięć minut" na nadchodzących targach motoryzacyjnych w Szanghaju, abyzaprezentować nowy model. Będzie to najprawdopodobniej bezpośredni konkurentdla marki MINI, należącej do BMW.

 

Chińskie hybrydy

Motoryzacja w Państwie Środka to jeden z najprężniej rozwijających sięsektorów chińskiej gospodarki. Na potęgę rozkwitła produkcjasamochodów, a producenci zaczynają wkraczać na rynek alternatywnychźródeł napędu. Tak jak Chery Automobile, które zapowiedziałowprowadzenie do sprzedaży do połowy 2010 roku pierwszych w pełni seryjnych,hybrydowych modeli.

 

Będą chińskie Fiaty

W dniu wczorajszym Fiat i chiński koncern Guangzhou Automobile Industry Group.podpisały "umowę ramową" dotyczącą produkcji samochodów isilników w nowej fabryce na terenie Chin. Produkcja ruszy w drugiejpołowie 2011 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Chery Automobile".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017