Wyszukiwałeś:

Chevrolet X

MyLink X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chevrolet MyLink

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Debiut globalnego samochodu Chevroleta

Najnowszy model Chevroleta - Malibu - zadebiutował dzisiaj jednocześnie wNowym Jorku oraz Szanghaju.

 

Chevrolet przedstawia system MyLink

Chevrolet prezentuje nowy system multimedialny pozwalający na podłączeniesmartfona. MyLink pozwala na korzystanie z listy odtwarzania, ksiązkitelefonicznej jak i innych funkcji multimedialnych wykorzystującsiedmiocalowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy.

 

Chevrolet Cruze: Kombi zapowiedzią dalszych sukcesów

Olbrzymią popularność zapewniły mu już wersje sedan oraz pięciodrzwiowyhatchback. Wchodząca do sprzedaży niebawem także odmiana kombi jeszczebardziej powinna zwiększyć zainteresowanie tym modelem. Chevrolet Cruze kombijest bowiem autem, które może przypaść do gustu zarównorodzinom, jak i osobom, które prowadzą tzw. aktywny tryb życia. A iprzedstawiciele handlowi nie powinni nim pogardzić.

 

Chevrolet Cruze kombi: Tani nie znaczy zły

Wysoka jakość musi być w cenie. Wystarczy spojrzeć na cenniki modeli zsegmentu premium, by przekonać się o tej prawdzie na własne oczy. Czy jednaknajtańsze propozycje na rynku muszą być automatycznie najgorsze? Zdecydowanienie, o czym przekonaliśmy się po tygodniowym spotkaniu z Chevroletem Cruze wwersji kombi, najtańszym kompaktowym kombiakiem na rynku.

 

Chevrolety z funkcją Siri

Chevrolet będzie jednym z pierwszych producentów samochodów,który będzie umożliwiał użytkownikom iPhone'ów integrację zfunkcją Siri Eyes Free.

 

Znamy ceny nowego Chevroleta Camaro!

Nie tak dawno Chevrolet zaprezentował nową generację modelu Camaro. Terazznamy już ceny współczesnego muscle cara, który na starymkontynencie do sprzedaży wejdzie pod koniec tego roku.

 

Chevrolet na IAA 2013

Stoisko Chevroleta w tym roku na wystawie we Frankfurcie nie zostaniezdominowane przez jedną nowość. Chevrolet uzupełnia jedynie swoje modele onowe elementy wyposażenia, funkcje z zakresu komfortu, systemy bezpieczeństwaoraz multimedialne.

 

Chevrolet obniża ceny Volta

Amerykański producent aut postanowił obniżyć ceny eklektycznego Volta orozszerzonym zasięgu. Cennik auta  z nowego rocznika będzie zaczynałsię w Niemczech od kwoty 38 tys. euro (z VAT).

 

Autobest 2014 - pierwsze rozstrzygnięcia

Coraz bliżej rozstrzygnięcia jednego z najważniejszych plebiscytów naeuropejskim rynku motoryzacyjnym. W wąskim gronie finalistów w wyściguo miano Autobest 2014 znalazły się Chevrolet Trax, Hyundai i10, MitsubishiSpace Star, Nissan Note oraz Peugeot 2008.

 

Jestem Camaro. Nowy Chevrolet Camaro

Dzień dobry jestem Camaro! Tak zaczynamy poniedziałek, w Detroit Chevroletzaprezentował szóstą generację Camaro. Całkowicie nowa konstrukcja  to niższa masa i podobno lepsze właściwościaerodynamiczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Chevrolet MyLink".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017