Wyszukiwałeś:

Chevrolet

. Znaleziono 1875 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chevrolet

Spróbuj też wyszukać: chevrolet aveo chevrolet orlando Chevrolet Cruze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1875 wszystkich):

Chevrolet Aveo: ZAPRASZAM NA FPRUM HCCEWROLETA

5 http://fanklub.chevrolet.org.pl/index.phphttp://fanklub.chevrolet.org.pl/index.phphttp://fanklub.chevrolet.org.pl/index.phphttp://fanklub.chevrolet.org.pl/index.php http://fanklub.chevrolet.org.pl/index.php http://fanklub.chevrolet.org.pl/i...

 

Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

W rocznym rankingu Top Ten platformy mojeauto.pl, który jest zestawieniemnajbardziej popularnych modeli w internecie, w ubiegłym roku zwyciężyłChevrolet Aveo wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Forda Focusa i SkodęFabię.

 

Chevrolet ma 100 lat

Chevrolet jest kolejną marką samochodową, która dołączyła doszacownego klubu 100-latków. Z tej okazji w nadchodzących 12miesiącach, w samej tylko Europie pojawi się aż siedem nowości.

 

10 najważniejszych Chevroletów w historii

Każda marka, zwłaszcza ta o długoletniej już tradycji, ma w swoim portfoliokilka, kilkanaście modeli, o których mówi się, że są legendą.Przedstawiamy 10 najważniejszych modeli w ponad stuletniej już historii markiChevrolet.

 

Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

Jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji, marka Chevrolet, obchodzi w tym rokuswój okrągły jubileusz. Z tej okazji przez najbliższy tydzienprzypomnimy historię producenta samochodów, przedstawimy relacje z jazdnajbardziej wyróżniającymi się obecnie modelami tej marki, a na koniecmamy dla Was specjalny konkurs!

 

Chevrolet mógł być najpopularniejszą marką w Polsce

W listopadzie obchodzimy stulecie Chevroleta, jednej z najbardziej popularnychmarek samochodowych, nie tylko na amerykańskim rynku. Mało kto jednak wie otym, że marka ta dość mocno związana była już na początku swojegoistnienia z naszym krajem. Przez lata bowiem auta tej marki były najchętniejnabywanymi przez polskich kierowców.

 

Chevrolet Orlando w roli Ski busa

Od kilku tygodni w górach trwa zima pełną gębą. Z tej okazjipostanowiliśmy zabrać naszego długodystansowego Chevroleta Orlando nakrótki wypad na stok.

 

Chevrolet Cruze vs. Honda Civic: Bitwa o Europę

Historia znów zatoczyła koło. Japończycy już kiedyś mieli na pieńkuz Amerykanami. Było to w czasach II Wojny Światowej w wojnie o Pacyfik. Tymrazem - na szczęście dla nas wszystkich - rozgrywają bój na polunajpopularniejszego segmentu motoryzacji. Nie chodzi już o panowanie na wodachwielkiego oceanu, a o portfele Europejczyków. Ich oręża - Honda Civickontra Chevrolet Cruze. Oba z benzynowymi silnikami 1.8 l.

 

Firmy sięgają po Chevrolety

Utrzymujący się od pewnego czasu wzrost sprzedaży Chevroletów napolskim rynku to zasługa w sporej mierze firm. W ostatnich dziewięciumiesiącach klienci instytucjonalni nabyli ponad 23 proc. więcej aut tejamerykańskiej marki niż rok wcześniej.

 

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i na aukcji

Jeśli jesteś fanem klasycznej motoryzacji, to może to być dla Ciebie nielada gratka. Chevrolet Deluxe, który w latach 50. minionego stuleciasłużył władzom PRL, będzie do kupienia na aukcji w Warszawie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017