Wyszukiwałeś:

Chiny

. Znaleziono 1002 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chiny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1002 wszystkich):

Eksport aut z Chin większy o 60%

Według chińskiej gazety "Guangzhou Daily" tegoroczny eksportsamochodów z Chin na pozostałe kontynenty świata wyniesie około 600tys. aut.

 

Seat zainteresowany Chinami

Seat to kolejna marka wchodząca w skład grupy Volkswagen zainteresowanawejściem na rynek chiński. "Sprawdzamy możliwości zaistnienia wChinach" - mówi na łamach Financial Times Deutschland (FTD) szefSeata, Erich Schmitt.

 

Fiat pomaga w Chinach

Grupa Fiat udzieliła pomocy ekonomicznej, technicznej i humanitarnej na rzeczludności chińskiej, która została poszkodowana w wyniku trzęsieniaziemi. Za pośrednictwem swoich spółek działających na terytoriumChin, przeznaczyła kwotę o wartości przekraczającej 6 milionów RMB(ponad 600 tysięcy euro) obejmującą darowizny w formie pieniężnej, środkii różne materiały.

 

Elektryczne pojazdy do Chin

Alians Renault-Nissan rozpoczął współpracy z chińskim MinisterstwemInformacji Naukowo-Technologicznej w zakresie systemu transportu indywidualnegoo zerowej emisji spalin. Jest to pierwszy krok w stronę wprowadzenia w Chinachpojazdów elektrycznych.

 

F1: "Czerwone byki" zdominowały GP Chin

Sebastian Vettel z Red Bull wygrał wyścig o Grand Prix Chin Formuły 1. Drugibył jego klubowy kolega Mark Webber, a trzeci Jenson Button z Brawn GP. RobertKubica dojechał na 13. pozycji.

 

MG odradza się w Chinach

Marka MG po krótkim zejściu ze sceny, ponownie na nią wraca. Tym razemz pomocą partnerów z Azji. Nowy model MG6 prezentowany na targach wGuangzhou będzie produkowany w Chinach oraz Wielkiej Brytanii.

 

Chiny do końca roku będą największym rynkiem

12 milionów sprzedanych samochodów w ciągu 11 miesięcy. Towyniki popytu na nowe auta w Chinach, które stają się największymrynkiem zbytu pojazdów na świecie.

 

Chiny chcą wstrzymać import Mercedesów

Chiny zastanawiają się nad wprowadzeniem zakazu importu Mercedesów nateren swojego kraju na czas określony. Chiński Związek DealerówSamochodów (CADA) zarzuca niemieckiej marce tworzenie niezależnej siecihandlowej.

 

Czwarta fabryka koncernu PSA w Chinach

W Chengdu firma Dongfeng Peugeot Citroen Automobile (DPCA) położyła wczorajkamień węgielny pod budowę czwartego zakładu produkcyjnego w Chinach.

 

Produkcja aut wraca z Chin do Europy

Dotychczas korzyści płynące z taniej siły roboczej w Chinach były nie do przecenienia. Jednak sytuacja powoli się zmienia i Europejskie fabryki wracają do łask.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017