Wyszukiwałeś:

Chorwacja

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chorwacja

Spróbuj też wyszukać: zielona karta chorwacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

AUTOBEST AWARD 2005 dla Dacii Logan

Wchodząc na rynki Europy, nowy model rumuńskiego producenta przejętego kilkalat temu przez Renault, otrzymał prestiżową nagrodę na rynkach naszegoregionu. Wyprzedził m.in. nową Skodę Octavia i Opla Astra. Czym sobie na tozasłużył?

 

Dwa miliony Palio

Dwumilionowy egzemplarz modelu Fiat Palio wyprodukowany został w brazylijskiejfabryce Fiat Automoveis w Betim.

 

Pathfinder z polskimi mapami

W modelu produkcyjnym 2007 Nissan Pathfinder oferować będzie szeregudoskonaleń. Przede wszystkim dostępna będzie nawigacja z polskimi mapami.

 

Nissan Tiida od czerwca

Spółka Nissan Europe ogłosiła dzisiaj, że w czerwcu 2007 roku rozpoczniesię sprzedaż modelu Tiida na rynku europejskim. Tiida jest najnowszym modelemNissana, zaprezentowanym po niedawnym wprowadzeniu na rynek pojazdu cross-oversegmentu C - modelu Qashqai.

 

Nowe autostrady w Europie

Nie od dziś wiadomo, że budowanie nowych autostrad nie należy do mocnychstron Polski, a całą sytuację z tym związaną można określić -posiłkując się pewą serią filmów szpiegowskich - jako „MissionImpossible”.  Żaden z dotychczasowych rządów nie był wstanie przyspieszyć optymistycznych planów powstania kolejnychkilometrów szybkich dróg tranzytowych. A jak przedstawiają sięplany budowy autostrad w roku 2008 w kilku innych, wybranych krajach Europy?

 

Master-Sport inwestuje w Gorlicach

Niemiecka firma Master-Sport Automobiltechnik, zajmująca się produkcjączęści zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego, już w połowie tego rokuzakończy inwestycję związaną z budową centrum produkcyjno-dystrybucyjnego wGorlicach.

 

Rekord sprzedaży Mazdy

Na polskim firnamencie motoryzacyjnym pojawił się nowy konkurent dla Audi,Toyoty, Volkswagena, Opla i plejady koreańskich gwiazd. Co więcej, makonkretne atuty w garści by walczyć o wysoką pozycję i nowychklientów w polskich salonach.

 

Master-Sport stawia na Polskę

W czerwcu bieżącego roku zakończyła się pierwsza w naszym kraju inwestycjaniemieckiej firmy Master-Sport. To jednak nie koniec, producent częścizamiennych przygotował wieloletni plan inwestycyjny, zgodnie z którymczęść produkcji ma zostać przeniesiona do Polski.

 

RSMP: Sołowow na dwóch frontach

Cersanit Rally Team przedstawił najbliższe plany startów w sezonie2009. Michał Sołowow i Maciek Baran zamierzają wziąć udział w dwóchpierwszych eliminacjach Mistrzostw Europy (ERC) – Rally Mille Miglia iIstanbul Rally, a także w Rajdzie Krakowskim - inauguracyjnej rundzieMistrzostw Polski (RSMP).

 

Autem przez Europę

Choć okres wakacyjny już się rozpoczął, to jednak szczyt wyjazdówurlopowych przed nami. A że coraz częściej decydujemy się spędzić naszewolne od pracy dni poza granicami naszego kraju, przygotowaliśmy garśćnajważniejszych informacji dla tych, którzy swoje zagraniczne wojażeodbywać będą za kierownicą samochodu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017