Wyszukiwałeś:

Chorwacja

. Znaleziono 131 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chorwacja

Spróbuj też wyszukać: zielona karta chorwacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 131 wszystkich):

Tunele drogowe w Europie są już bezpieczniejsze

W Niemczech, Szwajcarii, Chorwacji i Hiszpanii. W tych państwach eksperciniemieckiego automobilklubu ADAC przeprowadzili badania jakości tunelidrogowych w 2009 roku. Poznaliśmy opinie o 13 "rurach" przezktóre być może już niebawem z uwagi na okres wakacyjny, podążaćbędą także kierowcy z Polski.

 

Wątek na forum: Budowa nowych dróg a wykup nieruchomości

Problemem są także obszary NATURA 2000. Często są to mało lub wręcz nic nie warte tereny, ale są. Często znajomi podają mi na przykład Chorwację. Tam jednak większość autostrad przebiega w zasadzie przez tereny nie będące własnością prywatną (z wyj. północy). Natomiast fakt, że Chorwacja nie nale...

 

F1: Tor w Chorwacji

W 2014 roku Chorwaci zamierzają oddać do użytku nowy tor, któryspełniać będzie wymogi Formuły 1. Wyznaczony jest już teren pod inwestycjęi znane są już wstępne założenia techniczne obiektu.

 

Zobacz ile zapłacisz za autostrady w Europie

Ponad 20 krajów europejskich pobiera opłaty za przejazd autostradami lubdrogami ekspresowymi. Ze względu na zbliżający się sezon wakacyjny wartowięc sprawdzić gdzie i ile należy zapłacić, by wyjazd na urlop nierozpoczął się od potężnego mandatu, który może wynieść nawet 800euro!

 

Oleksowicz na podium Rajdu Chorwacji

Po zwycięstwie Leszka Kuzaja (2002), drugich miejscach Michała Sołowowa(2008, 2009), znowu mamy miły polski akcent w Croatia Rally. Po przejechaniu 15asfaltowych odcinko?w specjalnych, o łącznej długos?ci 247 km MaciejOleksowicz i Andrzej Obrębowski, zawodnicy zespołu Castrol TRW MOTOINTEGRATORzajęli 3. miejsce w Rajdzie Chorwacji.

 

Wątek na forum: Zobacz ile zapłacisz za autostrady w Europie

Jak widzę w Słowenii mają postęp. Rok temu najkrótrze winiety były po 35? i to za pół roku na raz. Teraz jest 7 dni :). Chociaż kto jedzie tam na 7 dni? Aktualnie to jednak najdroższa droga. Za ca 70-80km (tranzyt do Chorwacji) taka kasa. Po prostu zlodziejstwo, w dodatku ca połowa to autostarda ...

 

Hyundai i30: Polecam

4.25 Polecam, po 1,5 roku mam 20 tyś i opróczproblemów z akumulatorem i podklejaniem odbojników nic przykrego mnie niespotkało. Bagażnik mały ale przez to że mam kratę mogę go załadować podsufit i głowy mi nie urwie przy kolizji. Silnik mały ale prz...

 

Rimac - supersamochód z Chorwacji

Po długiej kampanii składającej się głównie z teaserów firmaRimac pochodząca z Chorwacji ujawniła w pełnej okazałości modelConcept_one.

 

Gdzie i kiedy na zimówkach?

W Polsce nie obowiązują jednoznaczne przepisy nakazujące kierowcom wymianęopon z letnich na zimowe, kiedy na drogach panują ekstremalne warunkiatmosferyczne. W Europie jest jednak gro krajów, w których takiewymogi istnieją, a niedostosowanie się do nich może grozić nie tylkootrzymaniem mandatu, ale też trafieniem za kratki. Nim wyruszymy na ferie wartosprawdzić, czego możemy się spodziewać w zimowych miesiącachpodróżując za granicą.

 

Wątek na forum: Caliber CRD 2006/07: turbina - problem czy no problem?

Na innych forach czytałem o "sławnym" problemie z turbiną w tym (VW) silniku. Samochód jest OK ale: już ładnych parę razy (w ciągu roku) przy przeciążeniu (np. po dłuższej jeździe autostradą wyprzedzanie pod lekką górę) turbina wyłączała się (z pojawieniem się kontrolki awarii silnika),...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017