Wyszukiwałeś:

Chorzow

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chorzow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Najdroższy odcinek A-4

Pod koniec stycznia 2005 r zakończony został jeden z najtrudniejszych inajdroższych etapów w budowie autostrady A-4. Oddany do użytkowania odcinekA-4 Chorzów Batory - Gliwice Sośnica liczy około 16 km.

 

DTŚ - kręgosłup aglomeracji Górnego Śląska

Niebawem rozpocznie się kolejny etap budowy Drogowej Trasy Średnicowejłączącej aglomeracje miejskie Katowic i Gliwic. Podczas długiego majowegoweekendu (26-29 maja) zburzony zostanie około 40 letni wiadukt na ulicySokolskiej (jedna z głównych ulic Katowic) i przez pół roku budowany będzienowy.

 

Ruszyła budowa DTŚ

6 kwietnia spółka Drogowa Trasa Średnicowa przekazała plac budowy trasyfirmie wykonawczej Skanska. Tym samym rozpoczęła się budowa DTŚ"Zachód" w Rudzie Śląskiej. Trasa będzie miała około 3,2 kmdługości a prace budowlane wyniosą ponad 118 mln zł.

 

Rekomendacja DTS Zabrze-Gliwice

Rząd przyjął informację na temat kontynuacji inwestycji Drogowej TrasyŚrednicowej na odcinku zachodnim oraz intencji zaciągnięcia kredytu wEuropejskim Banku Inwestycyjnym na ten cel.

 

Dobre rokowania dla DTŚ

Premier Jarosław Kaczyński odwiedził kończącą się budowęśródmiejskiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej w Katowicach. Wedługzapowiedzi już na początku grudnia pojadą nim pierwsi kierowcy.

 

Samochodem pod katowickim Rondem

W najbliższą sobotę - 9 grudnia - udostępniony zostanie dla ruchu kołowego700-metrowy tunel po katowickim Rondem im. gen. Jerzego Ziętka. Tym samymzakończony zostanie najtrudniejszy etap budowy katowickiego odcinka DrogowejTrasy Średnicowej.

 

Rudzka DTŚ – utrudnienia w ruchu

W związku z budową rudzkiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej pojawiłysię kolejne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu drogowego na tereniemiasta. Inwestycja rozpoczęta w kwietniu potrwa do końca maja 2008 roku.Rudzka trasa będzie miała około 3,2 km długości a prace budowlanepochłoną ponad 118 mln zł.

 

Chorzów chce S11

Chorzów jest jednym z miast, w których mogą odbyć się meczeEuro 2012. Według prezydenta miasta, jednym z najważniejszych zadań jestprzedłużenie drogi ekspresowej S11, która stanowiąc obwodnicęChorzowa, połączyłaby się z autostradą A4 w Katowicach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017