Wyszukiwałeś:

Chorzow

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chorzow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Wątek na forum: Chorzów chce S11

Sądzę, że ta trasa może być bardzo przydatnym połączeniem. Dziwnym by było gdyby S11 kończyła się na A1 w pobliżu Tarnowskich Gór, powinna dojechać tak jak się proponuje do A4 - w centrum Górnego Śląska - wtedy w pełni spełni funkcję skomunikowania Górnego Śląska z Wielkopolską Znajdź podobne forum Polskie drogi

 

Chorzów chce S11

Chorzów jest jednym z miast, w których mogą odbyć się meczeEuro 2012. Według prezydenta miasta, jednym z najważniejszych zadań jestprzedłużenie drogi ekspresowej S11, która stanowiąc obwodnicęChorzowa, połączyłaby się z autostradą A4 w Katowicach.

 

Tyłem do przodu na ORLEN Monster Jam

Znamy już dwa kolejne zespoły, które wystąpią podczas zawodówORLEN Monster Jam! Oprócz wcześniej zapowiedzianych wielokrotnychmistrzów świata, na starcie pojawi się także ekipa Backwards Bob orazMadusa! Rywalizacja  najpotężniejszych samochodów sportowych naświecie już 30 maja tylko na legendarnym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 

Prawie 26 mln dla Chorzowa na remont estakady

Chorzów otrzyma 25 mln 788 tys. zł dofinansowania ze środkówUnii Europejskiej, na realizację projektu: modernizacja odcinka Drogi KrajowejNr 79 wraz z estakadą, od ul. Konopnickiej do ul. Metalowców. Wkońcowych dniach marca 2010r. ogłoszony zostanie przetarg na wykonanieprojektu wraz z realizacją robót w procedurze "projektuj ibuduj".

 

Wątek na forum: Prawie 26 mln dla Chorzowa na remont estakady

A nie lepiej wybudowac obwodnice Chorzowa?? Za te pieniądze. ~qwerty

 

Chorzów otrzyma dofinansowanie na przebudowę DK 79

Chorzów otrzyma prawie 26 mln zł dofinansowania na przebudowę drogikrajowej nr 79 ulicy Katowickiej w Chorzowie wraz z estakadą na odcinku odskrzyżowania z ulicą Konopnickiej do skrzyżowania z ul. Metalowców.Planowany całkowity koszt wykonania projektu przekracza 30,5 mln zł.

 

Budowa małego ronda w Chorzowie

W Chorzowie rozpoczęły się prace związane z modernizacją skrzyżowania ulicSzpitalnej, Dyrekcyjnej i Żelaznej w Chorzowie tzw. budowa małego ronda. Kosztzadania to 1,1 mln zł.

 

Debatowali nad zmianą przebiegu DK 79

22 września br. w Urzędzie Miasta Chorzów odbyła się konferencjaprasowa dotycząca zmiany przebiegu DK 79 i budowy obwodnicy Chorzowa. Praceprojektowe potrwają do końca roku.

 

Ruszyła przebudowa DK79 i estakady w Chorzowie

W Chorzowie rozpoczęła się przebudowa drogi krajowej nr 79 (ul. Katowickiej)wraz z estakadą od skrzyżowania z ul. Konopnickiej do skrzyżowania z ulicąMetalowców . Kierowcy muszą liczyć na poważne utrudnienia w ruchu iobjazdy.

 

Ruszają remonty dróg w Chorzowie

Od 15 czerwca rozpoczął się remont ulicy Stefana Batorego w Chorzowie. Tojedna z najważniejszych dróg w aglomeracji, która łączyautostradę A4 z Drogową Trasą Średnicową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017